Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert csipogok mindig be ha...

Miert csipogok mindig be ha be is megyek egy uzletbe meg kifele is? Pedig nem loptam semmit . Ez igy megy mar 3 hete, es minden üzletben becsipogok, man szegyelem magam

Figyelt kérdés
Nalam nincs semmi lopott dolog , altalabban csak telefonal mentem az üzletekbe , de man kiprobaltam telefon nelkul is , de csak becsipog

2016. aug. 15. 13:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Esetleg nincs a táskádban olyan dolog, inkább doboz, amiben egy lapos,de kissé kidomborodó fekete csík van? Én egyszer egy parfümömmel jártam így, hogy megvettem, a táskámban hordtam és folyton becsipogtam én is. Aztán jó alaposan átnéztem mindent mi van a táskámban és kiderült, hogy a perfümös dobozom belsejében, a doboz alján van valami kidomborodó kis fekete csík.....de észre se lehetett venni.Azóta mindig jó alaposan átnézem a parfümöket, ugyanis volt már, hogy magára a parfümnek az üvegére volt ráragasztva.
2016. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzett hogy fiu vagyok :) es nincs nalam semmi ,ruham is folyton cserelem , nem ugyanavval a ruhaval csipog be
2016. aug. 15. 14:19
 3/6 anonim válasza:
Akkor passz :D :D Biztos az aurád :D :D
2016. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A cipőben a talpbetét alatt is szokott lenni az a négyzetalakú "matrica", az tud becsipogni, és az megtalálható néhány ruhában, pulcsiban, kabátban (bár kétlem hogy a kabát most aktuális). :D
2016. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ne menj boltba és nem fog csipogni
2016. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a cipődben, egyéb gyakran hordott holmiban nem-e maradt lopásgátló.

Volt olyan holmim aminek a 2 címkéje közé volt bevarrva. Jól eltudják rejteni őket.

2016. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!