Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen nem bírom...

Valaki segítsen nem bírom tovább? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor szomorú vagyok és úgy érzem hogy nem vagyok képes felnőni mert nem bírom itthon hagyni anyámékat mert valahogy sajnálom őket hogy annyiszor segítettek én meg majd csak így elhúzom a csíkot.Most is meghívtak szülinapi bulira de nincs kedvem elmenni oda pedig előtte amikor kisebb voltam akkor naygon vártam de mostmár nem.Miért van ez?11/L
2010. júl. 12. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamaszodsz. Szar, mert változol biokémiailag, és az hat a lelkiállapotodra is.

Ha tényleg 11 éves vagy, nem kell elsietned azt a felnövést még. Úgyis eljön. :) Felnőttnek lenni egyébként nem rossz (37 éves vagyok), mert sokmindenről dönthet az ember maga. De közben rá is szakad sokminden, pl. gyerekei lesznek, akikről gondoskodnia kell, tehát nem lehet azt mondani, hogy fiam/lányom, most nincs kaja, mert nem volt kedvem csinálni. Vagy vesz egy lakást, mert a régiben nem férnek el (nőnek a gyerekek, külön szoba kell nekik, mert 15 és 17 évesek), és hitelt kell felvennie. Azt meg fizetni kell hónapról hónapra, mert ha nem, elárverezik a lakást, és mehet mindenki az utcára. Szóval felnőttnek lenni jó, de nem könnyű. :)

Szerintem menj el arra a bulira, aztán legfeljebb üldögélsz a kanapén, ha nincs kedved máshoz.

2010. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!