Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkahelyemen ok nélkül csak...

Munkahelyemen ok nélkül csak úgy beszólt a takarító nő. Mit lehet tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés

Ápolónő vagyok.

Akkor eszem amikor időm engedi, általaban nappalos műszakban ha hazaérek este már nem eszek, ejszakásban pedig egyáltalán nem. Igyekszem odafigyelni, mit mikor stb. Egy eve 15 kg-t fogytam.

Na most...az történt, hogy egy kissebbség beli takaritónőnk van. Akivel nagyon sok probléma volt már, megfenyegette kolléganőmet is, hogy "megvárja" munka után. Én személy szerint sosem szóltam neki egy rossz szót sem, sőt köszönésen kívűl mast egyaltalan nem.

Tegnap, 3kor sikerült leülnöm ebédelni...és beszólt, hogy "neked már ilyenkor nem kéne enned mert fogynod kéne"...csak pislogtam, kopni nyelni nemtudtam. Pedig ő sem kissebb. Na mindegy... Nemtudom felfogni hogy engedhet meg ilyet maganak valaki. Es a fonokseg pedig oket vedi.

23/L



2019. aug. 3. 12:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak azon gondolkodtam hogy tenyleg ennyire paraszt hogy ilyet mer mondani? Sosem talalkoztam meg ilyesmivel, hogy valaki ilyet megengedjen maganak.
2019. aug. 3. 12:48
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez most poén?Kb. ezt kérdezted: -Megugatott egy korcs kutya.Mit lehet tenni ez ügyben?
2019. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szólj vissza. Tipikus iskolázatlan ember és még C is.
2019. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Most értem rá leülni, Katika. Ez kimondottan diétás akármi. Megkóstolod?


Mindig valami váratlant kell valaszolni ilyenekre és még véletlenül se kell mutatni, ha sértő volt, amit mondott.

2019. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondanod kellett volna, hogy megvárod munka után.
2019. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ilyeneket egyàltalàn alkalmaznak?? Gondolom 2 forintot nem ér a munkàja.
2019. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fel tole mindenki. Sorba fenyegeti az embereket.
2019. aug. 3. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyet le kell cigányozni. Tudja legközelebb hol a helye.
2019. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Nevess rajta. Mindenkivel problémája van, de ez mind az ő saját problémája. Hagyd is,, hogy így legyen, ne vedd magadra.
2019. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!