Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég egy szülői nyilatkozat...

Elég egy szülői nyilatkozat minden piercing szalonba?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni pontosan hogy hogyha kitöltenek szüleim egy nyilatkozatot arról hogy beleegyeznek abba hogy piercingem legyen akkor elég csak egy piercing szalon nyilatkozatát kitöltenijük vagy minden szalonba külön a saját nyilatkozatukat kell kitölteni a szülőnek?

Pl. Van egy kitöltött nyilatkozatom az AnZo stúdió féle nyomtatványból akkor az használható a Westend tatto&Piercing- ben is?



2019. aug. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Úgy hallottam betiltották a piercingeket Magyarországon. Szóval ennyi volt.

Csak vicceltem. Ne csináltass ilyen szarokat légyszi.

Tudom nem az én dolgom, de ez egy baromság.

2019. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretnék már évek óta szóval a kérdésemre egy normális válasz nagyon jól jönne
2019. aug. 9. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Bizonyos szalonoknak van saját fix nyilatkozatuk, ahova bemész és kérsz egyet, vagy letöltöd a honlapjukról, vagy esetleg elkéred tőlük facebook-ról. Más szalonoknál elég a kézzel írt, de általában mindegyik olyan, hogy leellenőrizhető kell legyen, tehát szülő telefonszáma, ahol felhívják és megbeszélik vele szóban is. Bizonyos esetekben egy-egy apróbb keresztkérdés, hogy lássák nem-e kamu a "szülői telószám". Persze ha veled elmennek személyesen, akkor könnyebb. A westendet pedig messziről kerüld el.

2019. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!