Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem vagyok rajta...

Gáz, hogy nem vagyok rajta egy közösségi oldalon sem?

Figyelt kérdés
se myvip,se iwiw,se facebook. Myvipen és iwiwen régebben rajta voltam,csak töröltettem magam,mert nem használtam és nem tetszett. msn-em van és azt rendszeresen használom. ugye nem ciki,hogy nem vagyok rajta egy közösségi oldalon sem? L/15
2010. júl. 12. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Nekem csak két éve van gépem, azóta vagyok fent közösségi oldalakon (myvip, iwiw), de előtte azt sem tudtam, hogy mi az. Szóval szerintem abszolút NEM ciki!



:)


20/L

2010. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne az?! Ez nem egy szabály :)
2010. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi. csak néha ha új ismerősök kérdezik,vagy a suliból valaki, akkor kicsit gáznak érzem,hogy azt kell mondanom,hogy "nincs" vagy "már nincs"
2010. júl. 12. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz?
2010. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, én sem vagyok rajta egyik közösségi oldalon sem. :)Én nem érzem ezt gáznak. Már sokan kérdezték, hogy miért nem vagyok rajta egyiken sem és hogy szívesen küldenek meghívót. Azért nem, mert így is elég sok időt töltök el a gépem előtt (főleg így nyáron) és tudom, hogyha rajta lennék valamelyik közösségi oldalon, akkor még többet ülnék a gép előtt, mert mindig azt nézném, hogy kit jelölhetnék be ismerősnek, stb. és ezzel rengeteg idő elmenne....

Msn-em is még csak pár hónapja van. Azt is csak azért csináltam, mert már többen is javasolták és emiatt kezdtem cikinek érezni a dolgot. XD Nem mondom, hogy rossz ötlet volt, mert pár ismerősömmel már beszélgettem msn-en, viszont még mindig elég kevesen vannak a listámon (így ritkán van olyan, aki elérhető is). Ebből pedig az következik, hogy nem túl gyakran használom.

2010. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem ciki de azért sz*r lehetxd
2010. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 haggyámán ***** válasza:
Ha úgy nézzük, ez az oldal is kezd hasonlítani egy közösségi oldalra..
2010. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!