Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül, aki nincs fent egy közösségi oldalon sem?

Figyelt kérdés
Ezt az oldalt leszámítva persze, de mondjuk ezt nem igazán mondanám annak.
2011. jún. 2. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Iwiwen fönt vagyok, sőt, Májvipen is, de egyiket sem használom már k.b. 2 éve, de azelőtt sem használtam igazán.
2011. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mark86


iwiwről töröltem magam,f@szbúkon vagyok de már nem sokáig! hányinger...

2011. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A f@szbuk szerintem is az, egy ideig fent voltam, hogy ne úgy alkossak róla véleményt, hogy ki sem próbálom, de aztán töröltem magam, mert rosszul voltam attól, hogy mindenki "lájkol" mindenkit, közben meg utálják egymást mint a sz@rt, meg hasonlók...Meg kb. azt is tudod a másikról, hogy mikor sz@rt, de amúgy 6 éve nem is találkoztatok, stb...
2011. jún. 2. 23:34
 4/6 anonim válasza:
Teljesen egyetértek veletek. Én facebookon fennvagyok, mindennap felugram pár percre. Azért KELLETT csinálnom, mert az osztály ott intézte a szalagavatót, ballagást, fényképezést stb..így egyszerűbb volt. Úgy gondolom van pozitív oldala, pl az említettek, viszont a lájkolások, az állapotkiírások, a 400ezer kép ahol pózolnak kiakaszt. Kétszínű, felszínes egy világban élünk :) Szerencsére vannak normális barátaim, akikkel nem ott tartom a kapcsoltot..
2011. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én külföldön dolgozok egy óceánjáró hajón és akkor csináltattam magamnak facebook accountot, amikor egy indonéz szakács közölte, hogy nem tudja, melyik bolygóról jöttem, hogy nekem még nincsen! Viccet félretéve, rengeteg régi cimborámat, munkatársamat találtam meg és jó velük néha beszélgetni, tudni, éppen melyik hajón dolgoznak vagy mit csinálnak! Egy indiainak vagy egy fülöp-szigetekinek meg ugye sosem lesz IWIW-je vagy MyVip-je! Sok a facebookon a baromság meg az agyatlanság, de vannak előnyös oldalai is.
2011. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki nincs fent a facebook-on? Most már sokkal inkább sok olyan ember van, aki fent van a facebook-on bár soha nem létezett.
2011. jún. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!