Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezen az oldalon...

Némethh_ kérdése:

Szerintetek ezen az oldalon hány százalék vesz komolyan a kérdés válasz dolgot?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nagyon sok mémet láttam eről h hülyeségeket raknak ki és szerintem ez nem komoly kérdés. A másik meg az hogy van aki rele káromkodással a másikat gyalázv és leszólva semmi értelmes választ nem adva ír választ. Szerintetek hányszázalék?


Szerintem olya 72%



#komolyság ##százalék
2019. aug. 18. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen, és jól is teszik!


Miért?


- Állatos rovatban, egy állatorvos haverom sokáig adott ingyen, korrekt, valós, realista válaszokat. Na ő annyi anyázó privátot, jelentést, törlést, letrollozást kapott, hogy inkább nem ír...érdekes, hogy ugyanazokért a válaszokért meg fizetnek neki a rendelőben.

- Szilveszter környékén volt egy fagyállómérgezett cica, egy mentős leírta, hogy mi a teendő, hogy túlélje a cica. Na az ő válaszát töröltették, pedig 100%-ig jó volt!

- Nekem leírták a jogi rovatban, hogy troll vagyok, mert hülyeséget írtam egy X ügyben. Pedig én abból élek, és napi szinten azt/olyan ügyeket csinálok, már vagy 10+ éve!


És sajna a moderátorok is törlik a korrekt válaszokat, ha sok baromállat jelenti, még akkor is törlik, ha 100% jó, és szabályos! Tényleg!

2019. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!