Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nem szeretem...

Az normális, hogy nem szeretem a franciákat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Ha konkrét okod van rá, akkor igen.
2019. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha van rà okod, ès több tapasztalat, több francia ember ismeretsège alapjàn mondod ezt, az okè. De ha valaha csupàn egy franciàt ismertèl, ès vele volt valami rossz tapasztalat, ès ezalapjàn màr az egèsz nèpet nem szereted, az nem normàlis.
2019. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Én sem szeretem őket, nem ismerek egyet sem. Első kettő, akkor én már deviáns vagyok? Az előítéletességet vállalom, de hogy ne lenne normális, azt nem látom be.

Kígyót sem ennék semmi pénzért, pedig azt sem tudom, milyen.

Van úgy, hogy az ember minden észszerű magyarázat nélkül szeret, vagy nem szeret valakit, vagy valamit.

2019. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%
Egyik elottem levo valaszoloval sem ertek egyet. Ha 1 franciaval is problemad volt, akkor sem kell elitelni az osszeset, vagy mint nepet. Ez olyan, mintha pl.: suliban osszevesztel valakivel, ezert utalod az egesz iskolat... Ha meg nem volt szemelyes tapasztalatod egyaltalan, akkor meg vegkepp hulyesegnek tartom elitelni oket.
2019. aug. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!