Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Marzia, PewDiePie felesége...

Marzia, PewDiePie felesége csak szerintem idegesítő?

Figyelt kérdés
A nyávogása,az erőltetett visítozó hang..Meg hogy tiszta festék az egész arca,és még azt hiszi,hogy szép. Engem csak szimplán idegesít,szerintem jobb amikor PewDiePie magában,vagy haverokkal játszik,nem egy csajjal.. Igaz,PewDiePie is (néha) ugyanilyen h*lye,ordítozik,visít..De ő legtöbbször szerintem azért csinálja,mert a nézőknek ez kell. Nem ismerem személyesen,így nem tudom milyen valójában. És mielőtt még félreértenétek,nem,nem vagyok irigy (Férfi létemre miért is lennék? :D) Szép páros,meg minden,de nyilván a csaj csak pénzért van vele.Hát miért ne lenne,100 millió feliratkozója van,melyik nő nem menne hozzá?
2019. aug. 26. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbentett ez a kérdés, nem is tudom eldönteni, hogy komoly-e.


Képzeld el, hogy 8 éve vannak együtt. 8 éve Felixnek nem volt túl nagy keresete a youtube-ból, sőt, nem is volt neki. Így az az állításod, hogy csak a pénzéért van vele, egyenesen nevetséges.


A hangjáról nem tehet. A festett arcához meg mi közöd van? Téged az miért érdekel, hogy másnak a feleségén mennyi smink van? Elég felszínes ember lehetsz, ha te ilyen külsőségek alapján ítélkezel.


"és még azt hiszi,hogy szép." Ezt miből gondolod? Soha egy szóval nem dicséri magát, nem viselkedik kihívóan, semmi jelét nem is mutatja annak, hogy ő hű de szépnek tartja magát. Egyébként pedig igenis tarthatja magát annak, mi baj lenne ezzel? Legyen önbizalomhiányos?


Szerintem te még nagyon-nagyon fiatal vagy. Kicsit úgy tűnik haragszol is a nőkre - talán sok visszautasítást kaptál tőlük?


Marzia egy szép nő, aki ráadásul kimondottan intelligens és művelt is. Lehet nem vetted észre de Pewdiepie és ő nagyon hasonló érdeklődési körűek, ezért sok a közös hobbijuk, témájuk. Már akkor együtt voltak, amikor Felix még nem volt number 1 youtuber, és Marzia mindenben támogatta őt, pedig egy kamerába üvöltöző kócos hajú kis suhanc volt még akkor Pewdiepie.


Amint láthatod, 8 év után is tökéletesen megvannak, szeretik egymást, végtelenül boldogok. Ne legyél ennyire negatív és ne kérdőjelezd meg más kapcsolatát.

2019. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A hangja azért ilyen, mert valami orrműtétje volt ha jól tudom, de a másik lehetőseg az lett volna, h elveszti a szaglását, tehát nem tehet róla. Nekem szimpatikusak így ketten.
2019. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!