Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy manapság a...

Mitől lehet, hogy manapság a legtöbb gyerek teher, akaratos, makacs és elkényeztetett?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet rájuk hatni sehogy.
2019. aug. 26. 11:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan közel nézik a telefont, ami már szemproblémàhoz vezet és isszák tömegszàmra az energiaitalokat, ami veseproblémàhoz vezet.
2019. aug. 26. 11:21
 3/8 A kérdező kommentje:
A hallàsukat is tönkreteszi a hangos krumplizene!
2019. aug. 26. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek nevelve! Ha mégis, akkor rossz a társaság amiben benne van 🙄 Menősègből cigi? Ismerős nemde? Egy jó nagy tasli, elvenni minden készüléket, szobafogság, sok segítséget kérni, pl. Mosogass el! Fegyelmezni kell, tudja hol a határ!!! De ez 2019! Én egy nevelt gyerek vagyok, benne vagyok Én is hülyeségekbe, pl. Tánci az utcán, de ennél durvábbakban nem!!! Ha a te gyermeked ilyen, ajánlom azokat amiket leírtam! Tudja mi a fegyelem!!! 🤗
2019. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert kb. 20 éve beköszöntött a gyerekistenségek kora, amikor minden a gyerekek körül forog, mindent megadnak nekik, és így fölneveltünk egy követelőző, túlérzékeny, élhetetlen generációt.
2019. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A Youtube is tehet róla?

Mert sok mindent abból vesznek, amit ott látnak, nemde?

2019. aug. 26. 12:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden a szülő hibaja, nemdebár???? Fegyelmezeshez egy olyan tipusu szülő kell! Es aki nem ilyen, az mit csinaljon??????????!!!
2019. aug. 26. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ha a szülő megpróbálja nevelni őket, akkor ide jönnek panaszkodni, itt meg azt a tanácsot kapják, hogy sz@rd le őket, nem vagy már kisgyerek, hogy irányítsanak, állj ki magadért meg hasonló nevelő célzatú tanácsok.
2019. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!