Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnek uj embereket megisme...

Szeretnek uj embereket megismerni. Ez hogyan lehetne? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Olvasgattam par valaszt korabban, es lattam olyat ahol azt irtak hogy lepjunk be ilyen csoportokba es ott ismerkedjunk meg uj emberekkel, beszelgessunk stb. Es a kerdesem az lenne hogy hol lephetnek be ilyen csoportba? Nagyon szeretnek baratkozni masokkal, mert a legjobb baratnom is pff... Szoval ja:D
2019. aug. 26. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, ahol lehet beszélgetést kezdeményezni. Itt is írhatsz akár egy szimpatikus válaszolónak. Viszont az a tapasztalatom, és ez nem csak itt jellemző, mindenhol ezt tapasztalom, hogy a többség 2-3 üzenet után nem ír vissza még akkor sem, ha egy dolog megbeszélésének a közepén vagyunk. Nem tudom ez miért van, viszont ez jelentősen megnehezíti az ismerkedést.
2019. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:) Nalam a visszairas az egyaltalan nem problema szoval tenyleg akarkivel szivesen beszelgetek. Csak kegyen meg a kozos hang:D
2019. aug. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!