Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újrakezdés a nulláról?

Újrakezdés a nulláról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már nagyon régóta fontolfatom, hogy itt hagyom a jelenlegi párkapcsolatomat. Nehéz volt ez a döntés, de már teljesen kihült a szerelem. Sajnos tudja, hogy nélküle nem tudnék érvényesülni, hisz egekben az albérlet árak, illetve sajnos megszünt a cég ahol dolgoztam. Gőzerővel keresem a melót, de nehéz ha nem kellek sehova. Nincs nagy igényem, de takarítónak főállásba, vagy konyhára nem szeretnék elmenni. Volt itt közülletek olyan aki újra kezdte, tényleg nulláról. Jól esne egy kis támogatás. Szüleimhez nem tudok menni, és nem tudnak támogatni....

2019. aug. 28. 18:08
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Olyan meló ami ad munkasszállót . Nyomod míg össze nem szeded magad.
2019. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én albérletbe tervezek menni, mivel a munkásszállókról nem sok jót hallottam. Persze átmeneti megoldásnak nem rossz ötlet, amíg rendbe nem jönnek a dolgok, lesz elég félretett pénzed.
2019. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!