Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pozitív halálközeli élmények...

A pozitív halálközeli élmények mind hazugságok?

Figyelt kérdés
Mind szép dolgokról ír.Szerintem meg hazugság ,ha valkinek volt valós halálközeli élménye írja le.

2019. szept. 3. 16:14
 1/10 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Nagyapàmnak volt. Miért hazudott volna? Az más kerdés hogy álom volt e . Agyszülemény a halál állapotában. Vagy tényleg a menyország kapuja előtt állt.
2019. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezek csak víziók, álmok.
2019. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Minden belulrol jon. Azaz "sosem" halhatsz ugymond meg,csak mashova kerulsz. Amikor ez megtortenik lehet hogy fajdalommal jar de alapvetoen itt a "megvaltasra" gondolhatsz.


En mar "haltam meg".. nem volt jo. De utana jobb lett. Kinek mit jelent meghalni. Fizikailag? Akkor csak az faj,hogy a tested amiben XXXXXXXXX evet eltoltottel "lecserelodik".

2019. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szkeptikus vagyok, jó ideje hitetlen. Láttam mindent, amit nem akartam. Ott bizony semmi pozitívum nem volt. Mondhatnám, hogy volt ilyen élményem, de csak a testem és az agyam reagált a kialakult helyzetre, hogy elviselhetőbb legyen. Az vállalható volt, de csak a pusztuló sejtek és az élmém játszott velem.
2019. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A haldoklás folyamata szörnyű, mert elveszít az ember minden kapaszkodót, és lényegében megfullad. A szkeptikus tudomány képviselői, akár laikusok, akár nem, mind kényszeredetten magyarázatokat kreálnak a klinikai halál állapotáról. Már hasonló állapotokat is elő tudnak idézni. Azonban még egyre nincs magyarázatuk: a testelhagyás szakaszában bizonyítottan olyan történéseket lát az ember, vagy a lelke, ami más helyiségekben, utcán párhuzamosan történt a klinikai halál beállta után. Ezt nem tudták kiváltani semmivel.

Egyébként hatalmas nyugalom jön miután nem érzékeli testként embernek önmagát valaki. A visszajövetel borzasztó, testi-lelki fájdalommal jár. Viszont marad egyfajta nyugalom, a haldoklástól való félelem megmarad, de a haláltól való megszűnik.

Mivel saját tapasztalat, érdekes lesz hogy hány százalékban hasznos a válasz. Ha valaki aki a százalékkal foglalkozik és átéli-túléli a klinikai halált, utána százalékozzon.

2019. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem, ezek kábítószeres élmények.

Ilyenkor az agy egy kábítószert termel, hogy ne őrülj bele a fájdalomba. Innen van a mennyei béke érzése.

A testelhagyás és a fényalagút pedig egy másik jelenség, ez is ismert már, és elő is idézhető.


Amúgy meg ezt legalább 8-szor leírtuk már, és rossz kategóriába tetted a kérdésed.

2019. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

"Nem, ezek kábítószeres élmények."

Marhaság. Azért mert bizonyos tüneteket az agy stimulálásával ki lehet váltani, attól még mindent, a lényeget nem tudják megoldani ezekkel a betegesen kényszeres tudományos bizonyítani akarásokkaal. Ezt a kísérleteket végző orvosok jelentették ki, hogy közel járnak csak hogy megértsék mi zajlik le, de hogy hogyan, attól még távolabb vannak.

Én nem foglalkozom ezotériával, nem vagyok vallásos de materialista sem. De azt látom, hogy mint a Magyar Tudományos Akadémiánál, vagy az einsteini alapú fizikánál, hogy egy igazság van, az övék. Az előttem író is ezt támasztja alá, csak az az igazság létezik és se köpni se nyelni nem lehet tovább. Csakhogy az érmének vagy éremnek három oldala van (3. az éle), és aki bigottan hisz valamiben az csőlátással lát mindent. A mai tudomány is csőlátás. Én elmentem ilyen mesterséges klinikai halált kiváltó eseményekre önkéntesen, mivel már átestem rajta. Hát nálam nem jött létre amit szerettek volna. És másoknál se, tudom. Churchill azt mondta, hogy azt a statisztikát szereti és hiszi el, amit ő csinál. Nos ezek az "orvosi vívmányok" is ennyik.

Most már értem a százalékokat, miért alakulnak úgy ahogy. Világos.

2019. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Elnézést, lemaradt:

" hogy ne őrülj bele a fájdalomba."

Persze, mert akkor, amikor meghalsz, éppen az őrülettől való megvédés a legfontosabb dolog. Persze... A legfontosabb, visszahozni az életbe a haldoklót. Az őrület nem akkor van, hanem a haldoklás alatt. Tényleg értelmetlen leírni akár saját tapasztalatot is, mert csak azoknak lesz igazuk, akik olvastak róla. Erről a szex jut eszembe. Ki ért hozzá jobban, aki olvassa, vagy aki csinálja is?

No igen.

2019. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod, #7, amit én mondok, az tudományos vizsgálatokon alapul.

Amit meg te mondasz, az vágyakon és meséken.

2019. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod # 9 akkor most már a szavaid után azt kívánom neked hogy éld át a klinikai halált és éld túl, hogy ne csak a levegőbe beszélj a tudomány zseniális balfékségeire támaszkodva.

Egyébként boldog hívést abban, amit elhitetnek veled. Reménytelen.

2019. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!