Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nagykorúsítatom magam...

Ha nagykorúsítatom magam akkor ugyanitt maradhatok?

Figyelt kérdés
A párom 18. Én 16 éves vagyok. A nagymamámmal élünk de nem tudok vele kijönni sehogy.Ha összeházasodnék a párommal.. Lakhatnék ugyanitt?
2019. szept. 9. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi értelme nagykorúnak lenni és miért akarsz ott maradni ha nem vagytok ennyire jóban? Ha nem vagy tulajdonosa az ingatlannak, ki is rakhatnak onnan majd kijelentkeztetnek a lakcímnyilvántartóból ha oda vagy bejelentve, és mehetsz amerre látsz. Nagykorúként nem kötelesek eltartani téged.
2019. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Házasság révén lehetsz nagykorú de akkor ki is rakhatnak. Nem tudom mi a gondod a nagymamáddal de próbálj meg kicsit megértőbb lenni mert ahogy öregszik az ember egyre hóbortosabb. Te is ilyen leszel. Mi bajod van amúgy vele?
2019. szept. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy kitenne a mamám.

Hát elég sok minden. Úgy viselkedik mint egy tizen éves csak rosszabb. Kirívó képeket tesz ki Facebookra. Lejáratja magát hülyeségeket kiír. Összejött egy kamu ügyvéddel akinek csak arra kell..

Azon kívül hogy ételt adott a számba sose nevelt.. Most jelenleg a párom tart el.. Szégyen.. Tudom.

2019. szept. 10. 05:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, ha ennyire utálod miért akarsz továbbra is vele lakni? Vagy mi változna, ha nagykorú lennél, akkor jobban ki tudnál jönni vele? Vagy csak azt szeretnéd, hogy továbbra is ő tartson el benneteket?
2019. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ügyvéd kiforgathat az örökségedből, főleg ha hűtlen gyerek leszel. Valahogy bírd ki és vágj hozzá jópofát. Amiket leírtál nagyon nem hangzanak elviselhetetlen körülményeknek!
2019. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!