Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell a villanyóra átírásáho...

Mi kell a villanyóra átírásához (eon)?

Figyelt kérdés

Most költöztem albérletbe.

Van egy régi tulajdonosa a lakásnak, ő szeptember 1-tol átadta az új tulajdonosnak a lakást. Az órát nullázta, lemondta.

A mostani tulajdonossal úgy beszéltük meg, hogy a villanyóra az én nevemen lesz. (Elvileg most senki néven sincs)

Azt nem tudom milyen dokumentumok kellenek az átírásához. Aláírás satöbbi. A mostani tulajdonos németben lakik, szóval az aláírás felejtős.



2019. szept. 10. 14:38
 1/2 anonim válasza:

Ezt tanulmányozzd át

[link]

Ilyenkor a probléma az, hogy az előző néven van, tehát az Ő aláírása kell a nyomtatványhoz, hisz ő mondja felma szerződést. Ha ez megoldhatatlan, akkor látatlanban adásvételi és bérleti szerződés kelhet ha nem tudja a régi aláírni. Ha igen, akkor elég a nyomtatvány. Óraállásban egyezzetek meg a régivel, mert a réginek megy végszámla, tehát nem mindegy. De ha necces, akkor telefonálj be, van erre menüpont, de szerintem ilyen lehetőségek vannak.

2019. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tulaj bízzon meg valakit, aki aláírhat az ő nevében. Vele menjetek el az EON irodájába. Lehet telefonod is, de úgy gyakran félévekbe telik, mire a 25-ik telefonálásra valami történik. Addig semmi esetre se fizess, amíg nincs a neveden az óra!
2019. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!