Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek valamely családtagját...

Akinek valamely családtagját rákkal diagnosztizálták, hogy voltatok képesek nem "beleőrülni" a dologba?

Figyelt kérdés

Édesapámat úgy 2 évvel ezelőtt, IV-es stádiumú vastagbélrákkal diagnosztizálták, és iszonyú nehéz a küzdelem, mindenkit megvisel. Nyilván az ember a végletekig próbál pozitív maradni, de nagyon nehéz. A "foglald el magad" is csak ideig óráig segít. Már ezzel is álmodom sokszor. Meditáció, pozitív gondolkodás, az ég világon mindent próbálok, de vannak bűn nehéz időszakok. Nem tudom kihez vagy mihez forduljak. Van valami jó "módszer?"


Köszönöm a válaszokat



2019. szept. 10. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

nekem mamám volt rákos, elég sok kezelést kapott, többször műtötték, több helyen volt rákja...


nem, hogy annak örülnél, hogy 2 éve diagnosztizálták és még mai napig küzd, sokaknál elég hamar vége a történetnek, mert már feladják amint megtudják, hogy rákosok

2019. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pszichológus lenne erre a "módszer", hozzá tudsz fordulni.
2019. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy olyan dolog, hogy addig nem tud az ember mit kezdeni vele, amíg meg nem oldódik a probléma. Erre való a pszichológus, aki segíthet a megküzdési technikák elsajátításában.
2019. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem mindket papam rakban halt meg, anyukam meg szerencsere lekuzdotte, de szepen megfogalmazva is kurv.a nehez volt :)

A masik papam most nyaron halt meg, meg most sem fogtam fel.

2019. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!