Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Tomó bástyó nevű felhasználó kérdése:

Mit tegyek, ha az iskola miatt nincs elég szabadidőm?

Messze van a suli, korán kell kelni, későn érek haza, stb. 23:00-kor megyek aludni, és 5:30-kor kelek. Tegnap órán is sikerült többször is bealudnom :-/ Amikor hazaértem, (17:30 körül) akkor azonnal lefeküdtem, és ma 3:57 volt az idő, amikor felkeltem, tehát azt a kevés (szinte nulla) időmet is sikeresen átaludtam. Egyátalán nem utálom a sulit, az viszont nagyon bosszant, hogy nincs időm miatta. A nyári szünetben a fél napot átaludtam, és még mindig volt fél napom arra, amit csinálni akartam. Viszont most,17:30 - 23:00 az túl kevés! Mit tegyek? Direkt napközis vagyok, hogy a leckét se kelljen haza hoznom. Mit csináljak? Se szórakozásra, de még alvásra sincs időm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, szabadidő, kikapcsolódás, pihenés, relaxálás

szept. 11. 17:59  Privát üzenet  

A válaszok

Nagy távolságnál a kollégium jöhet szóba, de annak megvannak a szabályai. Szabadidőd több lehetne. Ha hatékonyan be tudod osztani a tanulnivalót és hamarabb befejezed a tanulást, mint ahogy a napközi tart, akkor a napköziban ülni felesleges, a hazaúton is tudsz tanulni (ha tudsz), a végét otthon befejezed és nyersz 1-2 órát.

Nem írtad hány éves vagy, de 6 óra alvás huzamos ideig nem lesz jó, nagyon ki fogsz tőle merülni, ami majd az iskolai teljesítményt is rontani fogja. Ha nincs tanulnivalód akkor mit csinálsz 17:30 és 23 óra között? Az majdnem 6 óra. Késő este már csak az alvástól veszed el az időt, utána meg panaszkodsz hogy nincs időd aludni. Feküdj le 21-kor.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 18:08 Privát üzenet
Munkánál ugyan ez lesz, de nyári szünet nélkül. Élvezd amíg lehet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 11. 18:16 Privát üzenet
Kolesz, vagy szerető, akinél lakhatsz.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 18:23 Privát üzenet
Majd a melóhely, na ott megtudod milyen az, amikor nincs pihenés meg szabadidő, sem lóvé.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 11. 18:24 Privát üzenet

Na MaJd A mElÓhElY!!44

Amúgy átérzem, csak én 1-2 órával előbb esek haza, de így is a legfájóbb pont a 5:30/6:00-ás kelés.

Ha van rá lehetőséged akkor kollégium.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 11. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan állapították meg, hogy mekkora egy méter? Sos!
Ha az iskolai házirend nem írja elő, hogy nem lehet piercingem, akkor az igazgató kivetetheti velem?
SoS? Mit tegyek, hogyha nincsen semmi szabadidőm?
Van egy csomó szabadidőm napközi után? . (Lent)
Fogyózni szeretnék, de a suli miatt nincs túl sok szabadidőm sportolásra, valamint "evés mániám" van. Vmi bevált módszer, lehetőleg fogyi-bogyók nélkül?
Egésznap idegeskedek, hogy mindjárt itt az iskola, és nem lesz semmi szabadidőm. Hogy kellene nem erre gondolni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!