Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az iskola...

Mit tegyek, ha az iskola miatt nincs elég szabadidőm?

Figyelt kérdés
Messze van a suli, korán kell kelni, későn érek haza, stb. 23:00-kor megyek aludni, és 5:30-kor kelek. Tegnap órán is sikerült többször is bealudnom :-/ Amikor hazaértem, (17:30 körül) akkor azonnal lefeküdtem, és ma 3:57 volt az idő, amikor felkeltem, tehát azt a kevés (szinte nulla) időmet is sikeresen átaludtam. Egyátalán nem utálom a sulit, az viszont nagyon bosszant, hogy nincs időm miatta. A nyári szünetben a fél napot átaludtam, és még mindig volt fél napom arra, amit csinálni akartam. Viszont most,17:30 - 23:00 az túl kevés! Mit tegyek? Direkt napközis vagyok, hogy a leckét se kelljen haza hoznom. Mit csináljak? Se szórakozásra, de még alvásra sincs időm!

2019. szept. 11. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nagy távolságnál a kollégium jöhet szóba, de annak megvannak a szabályai. Szabadidőd több lehetne. Ha hatékonyan be tudod osztani a tanulnivalót és hamarabb befejezed a tanulást, mint ahogy a napközi tart, akkor a napköziban ülni felesleges, a hazaúton is tudsz tanulni (ha tudsz), a végét otthon befejezed és nyersz 1-2 órát.


Nem írtad hány éves vagy, de 6 óra alvás huzamos ideig nem lesz jó, nagyon ki fogsz tőle merülni, ami majd az iskolai teljesítményt is rontani fogja. Ha nincs tanulnivalód akkor mit csinálsz 17:30 és 23 óra között? Az majdnem 6 óra. Késő este már csak az alvástól veszed el az időt, utána meg panaszkodsz hogy nincs időd aludni. Feküdj le 21-kor.

2019. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Munkánál ugyan ez lesz, de nyári szünet nélkül. Élvezd amíg lehet.
2019. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kolesz, vagy szerető, akinél lakhatsz.
2019. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Majd a melóhely, na ott megtudod milyen az, amikor nincs pihenés meg szabadidő, sem lóvé.
2019. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Na MaJd A mElÓhElY!!44


Amúgy átérzem, csak én 1-2 órával előbb esek haza, de így is a legfájóbb pont a 5:30/6:00-ás kelés.


Ha van rá lehetőséged akkor kollégium.

2019. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kb 17:00-kor érek haza, egész nap állómunkát végzek, és 03:15 kor kelek. Úgyhogy ne sírjál, bőven van neked szabadidőd.
2021. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!