Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan akire éjjel...

Szatmari25 kérdése:

Van itt olyan akire éjjel arra kelt fel, hogy fél valamitől aztàn a félelem miatt bepànikolt? Hogyan vészelitek àt?

Figyelt kérdés
mint írtam egy nagyon-nagyon pànikos, szorongó, ideges làny vagyok. Egészen vasàrnapik azt hittem, nem pànikolok be többet, de nàlunk màr hagyomàny, hogy a "falu" nap utolsó napjàn a nagy koncertre csalàdostul elmenni. Elmentünk és bepànikoltam, a tömeg miatt. 27-én meg mennék Bikini koncertre, de nem tudom, hogy menjek vagy ne, mert félek a pànikrohamtól.
2019. szept. 12. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van veled valaki aki nyugtat, akkor talán at tudod vészelni.
2019. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iszonyodsz a tömegtől ? Nem kell bemenni a sűrűjébe a koncerten..
2019. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Anyuékkal,mennék mert ők is nagy Bikini rajongók és kivàncsiak D.Nagy Lajosra, hogy hogy énekel így az évek múltàval, de ők azt mondjàk, hogy csak bebeszélem magamnak ezt az egészet, szóval nincs olyan aki nyugtatni tud.

Màsodik: Lehet h tömegiszomyom van, de valamikor itthonnis ràm jön a pànik, igaz enyhébben és pàr màsodperc múlva túl is vagyok rajta, vasàrnap csak akkor lettem jobban, ha indultunk màr haza, mire hazaértünk nem volt bajom csak egy kis enyhe szésülés érzet volt rajtam, de kobírható volt. Egyébként szedek gyógynövényes cuccos nyugtatót, de vasárnap elfejeltettem bevenni, meg hétfőn is. De most màr szedem és ritkàbban jön a pànik.

2019. szept. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!