Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem vagy megmagyarázható...

Szellem vagy megmagyarázható dolog?

Figyelt kérdés
Minden éjjel éjfél előtt, és hajnali három után felébredek. Olykor arra hogy megböködik a kezem, vagy a vállam, olykor csak a nevemet hallom. Amikor először ilyenek történtek, csak azt hittem a testvérem szórakozik velem, de mint kiderül ő aludt. Elég sokat kutattam ilyesmik után, és kicsit beparáztam. Néha hallok furcsa hangokat, és éjjel úgy érzem mintha figyelnének. A testvérem is tapasztalt már ilyesmit. Szellem lehet a dologban, vagy csak kezdek megőrülni?

2017. ápr. 16. 15:17
 1/3 anonim válasza:
32%
Keress fel egy pszichiátert?
2017. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Lehet alvásparalízis, orvost keress.
2017. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekre találtak ki azt az appot a telora hogy ha este bekapcsolod az appot akkor onnantól kezdve minden zajt beszédet automatikusan rögzíteni fog. De persze csak ha van vmi hang.dreamtalk recorder a neve.sztem egy próbát meger
2017. ápr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!