Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjjel nem tudok aludni, mert...

Éjjel nem tudok aludni, mert úgy érzem, hogy valaki figyel. Vajon mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Mivel már egy ideje nem tudok aludni, gondoltam megkérdezem,hogy vajon mi lehet ez. Nem feltétlenül szellemre gondolok, akár más is állhat a háttérben, szóval nem zárok ki semmit.


Elég régóta kezdődött, talán 1 éve. Valamilyen oknál fogva felébredek az éjjel kellős közepén, és nagyon félek, csak az a nevetséges, hogy nem tudom, hogy mitől. Ilyenkor hamar vissza alszom, mert nem foglalkozok vele. De mostanában volt már olyan mintha valaki hozzám érne. Nagyon ijesztő. Tegnap is felkeltem, próbáltam vissza aludni, mikor mintha valaki megbökte volna jó erősen a hátamat. Erre nem tudok semmilyen magyarázatot adni, mert ébren voltam, szóval biztos hogy nem álmodtam. A másik az volt, hogy a hátamon aludtam, és arra keltem fel, hogy valaki megfogta a homlokomat. Lehet, hogy ezeket csak beképzelem? Félek hogy megőrültem.... Vajon miért félek éjjel ha felkelek? Szinte halálfélelmem van 'valamitől' csak fogalmam sincs, hogy mitől.

Remélem érthetően írtam le. Kíváncsian várom a válaszokat.:)



2017. jún. 14. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagybácsid veletek lakik?
2017. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem.xD Ezek legtöbbször akkor fordultak elő amikor egyedül voltam a házban.
2017. jún. 14. 21:12
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Na, akkor most először és utoljára elmondom, hogy a helyi miskakancsó árus az ablakon is bemászik, a portékáival zaklatni.Ha nem veszőőő, lekaratéz. Ennyi.
2017. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Paranoia
2017. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jót nevettem ezen a miskakancsós szövegen.xD


Utolsó válaszoló! Nem hinném, hogy paranoiás lennék..D

2017. jún. 14. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
A belesember, jobb ha vigyázol vele.
2017. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet hogy horkolsz, és valaki megbökdös hogy hagyd abba? :D


Viccet félretéve, mivel azt írtad, hogy ilyenkor általában egyedül vagy otthon:


Nem lehet, hogy a szellemet zavarja hogy horkolsz? :D

2017. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Rigobacsi értedis eljön féjél tölle mert úgy homlokon csirippel hogy ezekután a tőbi rémes történet scak álcca lássadis megha még nem latad csiripp
2017. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Na most hogy valami értelmes választ is kapj: az álom és ébrenlét határán hajlamos összemosódni a kettő. Még ha úgy érzed, már teljesen ébren is vagy, nem olyan biztos az. Keress rá arra, hogy hipnagógia, meg alvásparalízis. Nagyon érdekes téma. Esetleg megpróbálkozhatnál a tudatos álmodással (végezz reality checkeket ilyenkor).
2017. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
A nagy tezsvir figyel.
2017. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!