Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok meg suliban...

Ti hogyan oldjátok meg suliban a kakilást?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy estelg a többiek hallhatják és hogy egyszerűen nincs rá időm, mert minden szünet 10-15 perces.
2019. szept. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évig jértam suliba (8 általános, 4 gimi), ezalatt max. 1-2 alkalommal fordult elő, hogy muszáj volt ott megejtenem (akkor viszont pont nem az érdekelt, hogy ki hallja és ki nem). :)
2019. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Roppant egyszerű, leírom:

- keresni kell egy üres wc-t. Ha egy mód van rá, a saját nemedre kiosztottat.

- bemenni.

- ajtót bezárni. Ha nem lehet, keress másikat.

- ruhát alul levenni.

- ráülni a wc-re.

- innen már elengedheted a dolgokat.

- a többi utána már magától is jön.

2019. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ilyen suliban asszem 5 középiskolás év alatt kétszer fordult elő. Az is délután, mikor egyéb dolgok miatt voltunk bent a suliban, nem órák. Akkor meg minden kihalt volt. Inkább az volt a nehéz, hogy ugye a wc-re az ember lánya ra nem ül.
2019. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Nincs neked valami probléma az emésztéseddel? Már azt sem értem, hogy miért kell rendszeresen suliidőben kakálnod (otthon nem tudod elintézni előtte vagy utána?), de hogy 15 perc nem elég rá, az nem hangzik egészségesnek. Szerintem vizsgáltasd ki magad egy gasztroenterológussal.
2019. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!