Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyáméknak...

Hogyan mondjam meg anyáméknak hogy nekem nem tetszik a képzés amit elkezdtem?

Figyelt kérdés
Ők nagyon akarják, szinte eröltetik hogy csináljam, próbáltam már beszélni velük, mondtam hogy én ezt nem akarom csinálni, meg nem nekem való, meg el ment a kedvem tőle, de ők erősen kiállnak amellett hogy csináljam, nemtudom mit mondhatnék hogy rávegyem őket. Nekem tényleg el ment a kedvem az egésztől, nagyobb motivációm volt elötte de már alábbhagyott. 2 éves okjs képzés egyébként. Nem vagyok már gyerek sem, nem értem miért nem én dönthetem el mit akarok és mit nem? Én életem. Hogyan, mit mondjak amivel rábirhatnám őket hogy ez nem nekem való?
2019. szept. 14. 19:39
 1/3 Pelo1919 ***** válasza:

mien képzés ? hány éves vagy ?

a képzésért kapsz pénzt ? vagy melód van ?

2019. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"nekem nem tetszik a képzés amit elkezdtem"
2019. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megmondod, h nem szeretnéd erre a képzésre pazarolni azokat az éveket, ugysem abban dolgoznál. Szeretnél más, ami boldoggá tenne téged.
2019. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!