Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegeződés? Hogy is van ez?

Tegeződés? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Frissen diplomázott ápoló vagyok, de már egy éve dolgozok kórházban. Az orvosokat általában magázom, kivéve ha az fiatalabb és helyből letegez. A főnővér mondta, hogy aki letegez azt tegezzem nyugodtan vissza, de azért mégis csak orvosokról beszélünk..a közel nyugdíjas korú doktort nem fogom letegezni. Van viszont egy 50-60 körüli főorvos aki hol tegez, hol magáz. Legutóbb, amikor nagy munkában voltunk simán letegezett és utána mondta, hogy ezt majd megbeszéljük..de zavarba jött ettől. Utána olvastam kicsit a dolgoknak és azt írták, hogy a nőnek illik felajánlania. Szerintetek, hogyan is van ez? Nekem kéne felajánlani?

23/n



2019. szept. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Az a szomorú, hogy ilyeneken kell rágódnunk meg megsértődnünk, ahelyett hogy köszönhetnénk a stílusunknak megfelelő módon.
2019. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy ki vagyok én kezdeményezzek tegeződést, vagy h megsértődjek ilyenen...
2019. szept. 29. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orvosok jelentős része rangkórságban szenved. De talán az un. csendőrpertu mégsem dívik közöttük.

Ha tegeznek, nyugodtan tegezd vissza. A betegek előtt viszont jobb magázódni. Rájuk nem tartozik.

2019. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!