Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nők nektek bejönnek az olyan...

Nők nektek bejönnek az olyan férfiak akiknek van egy kis pocakjuk, vagy esetleg egy kis sörhasuk?

Figyelt kérdés

Most nem arra a 150kilós emberről beszélek akinek már lóg a hájas, az szerintem is undorító, de aki úgy emberesebb, például itt van pár kép ilyenekre gondolok:


[link]



[link]



[link]



2019. szept. 30. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy én 25 éves férfi vagyok, szerintetek nem baj az ha egy 25 évesnek mint én ilyen pocakja van?
2019. szept. 30. 17:38
 2/4 anonim válasza:
100%
En inkabb ezt szeretem es a kockahasat nem.
2019. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a nagy pocak nem von le, csak annyira ne legyen nagy húsú, hogy sajnáljam őt, és már ne tudjak vonzódni. Mert azért van az a szint, de alapvetően mértékkel lehet nagy a hasa. Egyelőre a középső képet nyitottam meg, az még pont belefér, az még teljesen oké.
2019. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem zavar, sőt!

Ha nem probléma küldenél a tiedről is? ;)

2019. okt. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!