Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérdezni azoktol akiknek a második terhesség alatt nagy pocakjuk volt. Mi lett?

Figyelt kérdés
Második babámat várom. Elso lány két éves. Most fiú. 33 hetes vagyok kb 78 kg. Valóban nagy a pocakom. Kb szülés közelében volt ekkora az elsővel. Riogatnak h nagy baba lesz. 32 hetes uhon normál méretűnek mondták. Becsült súly 1600 gr. Ajinek nagy pocakja volt nagy babája lett? Ki tudta hordani végig??
2016. máj. 23. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleve az elsővel óriási pocakom volt.

38. héten született 3300-al, 49 centivel.

De én csak 158 vagyok.

2016. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jo 😃 en 168 vagyok. Igen az elsővel is viszonylag nagy pocakom volt végülis. Remélem tényleg nem jelent semmit...
2016. máj. 23. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő terhességemnél egyformán hatalmas hasam volt és mindegyiknél 72 kg voltam (170 cm), amikor szülni mentem.

Első baba: 3890 g és 56 cm lett, a második: 3690 g és 53 cm.

2016. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettővel óriás hasam volt. A babák 3650 és 3800 grammal születtek. Viszont a második után kötényhasam maradt.
2016. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok hatalmas hasam volt a fiammal 4kg lett 54 cm, a lànyommal is nagy volt ő 3,4kg lett 57 cmvel.
2016. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mas testalkatom van, magas vagyok es vekony.

Igazabol egyik gyerekkel sem volt nagy a hasam, de teny, hogy a masodik babaval nagyobb volt annak ellenere, hogy akkor alig hiztam.


A babak szuletesi sulya nem volt a hasam meretevel aranyban, nekem az elso gyerek a kisebb pocak ol majdnem negy kiloval szuletett, mig a masodik a nagyobb pocakbol alig lett 3 kilo felett. Kifejezetten vekonyka volt.

2016. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!