Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nyáron volt nagy...

Akiknek nyáron volt nagy pocakjuk, segítenének, milyen ruhákat hordtak?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm adott át egy csomó terhesruhát, hogy válogassam ki, mi kell belőle, én aug.ban fogok szülni. Fogalmam sincs, mit kérjek belőle,pl.hosszú farmert azt ne ugye? Vagy még tavasszal azt tudnám hordani? Már vagy 2 hete nem jó rám egyébként a normál nadrágom, mert nagyon puffadok.

Miből praktikus "feltankolni" hogy azért legyen jó pár csere is?

És még fontos infó hogy terveim szerint dolgozni szeretnék júliusig, azaz az "apa pólója egy leggel" az nem járható út, max otthon.

Nincs dress kód de azért ki kell nézni vhogy.



2019. jan. 10. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én július közepére vagyok kiírva. A terhesnaci mindenképp jó döntés, én már hetek óta azt hordok, mert a régi gatyóim szorítanak.

Nyárra én lenge nyári ruhákból tervezek betárazni, esetleg 1-2 terhes rövidnaci, amit bő felsővel tudok felvenni

2019. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon randa lábam van, nem hordok rövidnacit :( pedig az olyan csinos (aki persze felveheti :) )
2019. jan. 10. 13:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elején szültem, szoknya kismamafelsővel, vagy capri legging tunikával. Ruhát nem hordtam. Itthon trikó, top + rövidnadrág. Tavasszal még böven tudod hordani a farmert.
2019. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sok maxi ruhát hordtam, ami mell alatt szabott. Vagy egy térdig érő leggings egy ruhával. Nyáron nagyon könnyű öltözködni. A hosszú farmert is ki lehet használni. Nyáron is vannak hűvösebb napok
2019. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben láttam, szokott lenni kismama harisnya is :) Az takarja a lábad, de mégsem olyan vastag, mint egy farmer
2019. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igaz. Meg most belegondoltam, tavaly június végén is még farmerben jártam (nem volt olyan meleg). Akkor asszem az egyik farmert is elteszem. Leggből hosszú vagy csak az a háromnegyedes?
2019. jan. 10. 13:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron sincs mindig 30 fok, lehet hűvös idő. Kelleni fog a hosszú nadrág.

Nekem szinte minden nyári ruhám jó volt, ami mell alatt bővül, és rugalmas az anyaga. Szeretem a hosszú felsőket, azokat is tudtam hordani. Tulajdonképpen egy terhes farmert és egy felsőt vettem összesen.

2019. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Július elején szültem. Terhesfarmert már tél végén is hordtam és van egy bővebb csípőnadrágom, az kitartott amíg kellett. Az utolsó hónapokban már nem vettem fel. Térdnadrágot vettem kettőt, kismama fazont. Egyberuhát is hordtam, az nem volt kismamaruha csak bővebb volt a hasamnál így kényelmes volt. De főleg térdnadrág volt rajtam. :) felsők közül volt vegyesen, kismamafelső is meg hosszabb és bővebb. Én még jártam úgy, hogy már jó időben bejött pár hűvös nap és a tavaszi kabátom már nem tudtam felcipzárazni, de nekem a kiírt dátum júli 3 volt. A hosszúnadrág nyáron is jól jöhet amúgy bár nem tudom mennyire vagy fázós, én nagyon, amikor nappal csak 27 fok köré melegedett fel az idő és korán kellett mennem valahova, én felvettem a hosszút és akkor is, ha bejött pár hűvös nap. Ugyan 1,5 éve szültem de tavaly nyáron még farmerkabát is előkerült úgyhogy arra ne alapozz, hogy nyárra csak rövid kell.
2019. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a magasságod, testalkatod? Én nem vagyok nádszálvékony, de kövér sem. Nekem az ujjatlan, mell alatt húzott maxiruhák álltak jól, rengeteg szín és minta közül tudsz választani, ami a legjobban áll. Hűvösebb reggeleken egy vékony kis kardigánnal tökéletes és kényelmes. Nem vennék kismama ruhát arra a 3 hónapra méregdrágán, ráadásul annyi béna és előnytelen kismamaruha van, botrány (keresztbe csíkos, midi fazon stb.). Szerintem egy fekete kismamaleggings és egy ujjatlan, könnyű tunika is nagyon csinos egy kényelmes szandállal. Az anyagra érdemes figyelni, hogy ne műszálas legyen, a felső inkább mintás legyen, mert az egyszínűn a legkisebb izzadságfolt is nagyon feltűnő, nyáron pedig fogsz izzadni rendesen a plusz súlytól.
2019. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a hárem nadrágok (de nem a nagyon buggyos), én azt hordtam ha nagyon meleg volt. És a c&a-ban vannak a sima női pólók (van galléros is).
2019. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!