Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó ez a folytonos "Tetszi...

Mire jó ez a folytonos "Tetszik neked ez meg ez a név? Mi a véleményed erről a névről? " kérdések özöne?

Figyelt kérdés

Nem tudom kinek, de jó szokása naponta vagy 20szor minden névről ezt megkérdezni. De minek?? Aki más véleménye alapján akarja a gyerekét elnevezni, annak csak gratulálni tudok, utána meg már nem totál mindegy kit hogyan hívnak?

Ha egy pl. Anna feltesz egy ilye kérdést és csak utálkozó választ kap, világfájdalmában leveti magát az ablakból vagy megváltoztatja a nevét vagy mi van??


2010. júl. 16. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom. De itt mindenki olyan kérdést tesz fel amit akar. Sajnos.
2010. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Erre is figyelhetnének jobban a moderátorok.Valóban felesleges és unalmas.
2010. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is unom. Nem nyitom meg, de látni a kérdést. Most ez a divat. :D
2010. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a sok névből melyik a legjobb?-típusúakat nem szeretem.

Arra nem is válaszolok.

Ha egy nevet kérdeznek, még úgy odateszem magam a tmára.

2010. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom az elöző kérdés miatt írtad ki ezt...^^ Azt énn írtam.

Igazából bármit meg lehet kérdezni, amit csak akarunk, amíg nem ütközik szabályba.

Hisz teis feltetted ezt a kérdést.

Most énis feltehtnémna zt h :

"Mire jó az, hogy megkérdezik, hogy miért tesznek fel kérdéseket?"

De nemfogom, mrt értelmetlen, ígyis-úgyis felteszik..:D

2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én automatikusan jelentem az ilyen kérdéseket a modiknak, hogy rossz kategóriában van. S jó esetben átpakolják az Egyéb kérdésekbe, ott legalább nincs úgy szem előtt.
2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi bajod vele? lehet hogy hga felteszel te egy kérdést akkor az másnak az unalmas

gyakorikérdések.hu nem tudsz olvasni???

ami máshol nem mertél megkérdezni itt megkérdezheted?? ezt se látod nem mehet végig az utcánés mindenkitől megkérdezni hogy tetszik ez a név ezértz jön ide te idióta -.-

2010. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan, mint miko a kutyák topikban egy nap ötezren kérdezik meg, hogy milyen kutyát válasszanak, felsoolnak vagy kettőt-hármat, de még jobb, miko egyet se, csak kédik, hogy milyen kutya illik hozzá. Aki ezt a kédést felteszi, ahhoz a plüss illik, általában be is írom ezt, és lepontoznak :) De aki ennyire teszetosza, az ne tartson állatot.


A neves kédéseket mindig megnyitom és elolvasom. Szeintem csak azt akarják tudni a kérdezők, hogy az emberek többségéből milyen érzést vált ki egy-egy név. Nincs ebben semmi, főleg, ha komolyan érdeklik a válaszok, nem kezd el föcsögni.

2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja meg a "mi legyen a neve ennek a kutyának/macskának?" kédések még jók. Majd egy fóumnép nevezi el az állatom, mi? Szeintem a névadás olyan intim dolog, nem tartozik a netre beszédtémaként :)
2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!