Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te hagynàd, hogy a testedet...

Te hagynàd, hogy a testedet exhumàljàk?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt az ember nem maga dönti el, ha ilyen történik vele. Nincs lehetőség ellent mondani. Kikapnak, mert te már nem fogsz akkor panaszkodni. Értelmetlen a kérdés.
2019. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2*Sü ***** válasza:
Ha előre rendelkezni kellene/lehetne róla, akkor tulajdonképpen miért ne? Az már csak egy élettelen test lesz, abból az, ami még nem lett az enyészeté. Az az én, aki én vagyok, itt és most vagyok én – aki szereti ezt, nem kedveli azt, ezt a célt akarja elérni, azt a másik helyzetet meg elkerülni –, az már nem az lesz, aki (ami?) abban a sírban fekszik.
2019. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az eexhumálásra szántnak nulla beleszólása van a dolgok menetébe.

A pörköltben sem bőg a marha.

2019. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem már csipogott a rántott csirkét, disznóhangon.
2019. okt. 16. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy testet csak komoly indokkal exhumálnak, pld. bűncselekmény gyanúja miatt, így az előzetes tiltás se le lenne eredményes. Sőt, ha ilyen eset áll fenn még az életben levő hozzátartozók sem tilthatják meg.
2019. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha még élnék, akkor direkt örülnék is neki.
2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt kértem a családtól, hogy hamvasztassanak el. Nyugodtan exhumáljanak.
2019. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nem fognak!
2019. okt. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!