Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te kinek mutattad meg a...

Te kinek mutattad meg a terhesség/szülés után megváltozott testedet?

Figyelt kérdés

Férjnek csak?

Esetleg anyukádnak, barátnőnek stb.?



2016. máj. 11. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem mutogattam. Párom nyilván látta, orvosom látta, a többiek kb fél évvel később, strandon.
2016. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
ugyan még nem szültem, de biztosan csak a páromnak fogom. nem mutogatom a testem senki másnak.
2016. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A férjem nyilván minden nap látja többször, és van egy névtelen blogunk, ott folyamatosan bemutatom a változást, arc nélkül, a hasamról, az elmúlt évben(mert szerintem erre szükség van. nem tetszik a hazugságfelhő a terhesség és a szülés körül). Ha lenne egy barátnőm, akit érdekel, hogy néz ki, megmutatnám neki, de szándékosan nem akarom elrettenteni.:)
2016. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
férjemnek se mutogattam, de nyilván látta :) anyámnak a hasamat mutattam
2016. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Hát direkt így, hogy nézd, itt a testem! senkinek... :D

A férj, gyerekek előtt simén levetkőzöm odahaza, 2 hónapos babával voltunk a strandon, a barátnőmnek lőttem egy fotót a kötényhasamról, és anyukámékkal voltunk uszodában, ahol együtt zuhanyoztunk.

Szal pont az látott szülés után is meztelenül, meg bikiniben, aki előtte is. :)

2016. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Az egész csepeli strandnak, meg az agárdinak, a berekfürdőinek és a balatonfüredinek is. Miért, más anyuka, azt hiszed, szebb? Én egy elég átlag alkat vagyok szerintem, lehetnék szebb is, csúnyább is, de a strandon a legtöbb anyuka, úgy találom, kövérebb és lepukkantabb nálam. De nem is ez a lényeg, már túlvagyok azon az életkoron, amikor elsődleges fontosságú számomra, hogy hogy nézek ki. Ápolt vagyok és elfogadhatóan, kulturáltan jelenek meg mindenhol, nem zabálok de nem is koplalok, így nézek ki és akinek nem tetszik, nekem úgy is jó.
2016. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Kétszer szultem..de a kérdést igy sem értem. Mi az, hogy kink mutatom meg?

Miért érdekes az, hogy szult az ember vagy sem? A testem ugyanolyan maradt.

2016. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazoknak, akiknek korábban. Férjem előtt ugyanúgy levetkőztem, a strandon ugyanúgy bikinit húztam, amikor a húgom hozott nekem néhány ruhát, ugyanúgy felpróbáltam előtte, mint régen.

Egyetlen eset volt csak, ami kvázi mutogatásról szólt: az egyik barátnőm kíváncsi volt a császáros hegre, neki megmutattam, de arra nem emlékszem, hogy ez mennyivel a szülés után volt.

2016. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem a kérdés, mert egyik barátnőm nemrég szült és neki küldözgeti egy ismerőse a képeket a hasáról és a melléről.

Utolsó válaszoló szerintem ritka szerencsés genetikád lehet, ha szülés után közvetlenül már úgy nézel ki mint előtte. Szerintem nem ez az általános.

2016. máj. 11. 13:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, egy frissen szül nőnek képeket kült az intim testtájairól egy másik nő?? Mert?
2016. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!