Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szimpatikus...

Csak nekem nem szimpatikus Jennie a Blackpink-ből?

Figyelt kérdés
Több videót is láttam és azt vettem észre, hogy kicsit beképzelt, nagyképű. Nem akarok rosszat mondani rá és a blinkeket sem szeretném megbántani, de valahogy egyáltalán nem szimpatikus.

2019. okt. 25. 22:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Minden koncerten ilyen:

[link]

De a valóságban:

[link]

[link]

[link]

Szerinted ez a Jennie Kim a Blackpink-es Jennie Kim nagyképű? Akkor nagyon el vagy tájolva. Egyikük sem nagyképű. A YG csak rá adta ezt a stílust, úgy ahogy #16 mondta, Lisa a menő rapper, Rosé a cuki csaj, Jisoo a szép visual, és Jennie a boss bitch. De ezt csak ráadták, valójában egyáltalán nem ilyen. Csak nézd meg az utolsó 3 képet. Na most már nem is akarod rámondani, hogy nagyképű mi?

2023. aug. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

0:13

[link]

Ez egy évvel azelőtt volt, hogy te kérdező kiraktad volna a kérdést!

2023. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Ne utáljátok Jenniet és mégis miért utáljátok?- mert nem olyan mint a többi tag? Nem lehetnek egyformák és ezt ne is várjátok el ! Valakinek Jennie a kedvence valakinek nem de ha nem is akkor sem kell rosszakat mondani rá ha nem tudjátok mi van vele igazábol.

A tánca azért lehet lassabb mint a többi tagé mert sok baleset érte. És vannak lelki problémái és nem, nem depressziós csak nehéz gyerek kora volt az apja elhagyta és ezek a rossz megjegyzéses is bántják őt kérlek ne bántsátok azért mert nem olyan mint a többi. Nem muszaly szeretni de batani sem. Aki nem szeretni ne szeresse de ne cikizze ki!

jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jennie a kedvencem és ne mód járok ilyeneket róla hiszen egyáltalán nem nagyképű nagyon kedves és belül egy érzékeny lány aki sok mindenen megszokott ijedni (ez én vagyok)

És imádom mindenét nagyon szeretni való nő! Aki senkit nem akar megbántani szóval kérlek nem mondjátok ilyet JENNIERE ő a Kpop arca! És hihetetlenül szexi!

febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!