Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szimpatikus...

Csak nekem nem szimpatikus Jennie a Blackpink-ből?

Figyelt kérdés
Több videót is láttam és azt vettem észre, hogy kicsit beképzelt, nagyképű. Nem akarok rosszat mondani rá és a blinkeket sem szeretném megbántani, de valahogy egyáltalán nem szimpatikus.

2019. okt. 25. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod ezt?
2019. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A nézéséből, mozdulataiból nekem ez jön le
2019. okt. 26. 23:00
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Szóval a nézése és a járása... :)

Már rögtön a felszínes jellemzők által nem szimpatikus. Gyakori dolog. Azt is mondják, hogy a külső megfog, a belső megtart. Itt rögtön a külső már ellenszenves.


Nos ebben nincs mit boncolgatni. Nem szimpatikus. Te nem tudsz ezzel azonosulni.


A csapat több "szereplőből" áll. Igen szereplő, mert szerepet játszanak. Így tudnak a több szereppel nagyobb réteget találni, mert mindenkinek más a szimpatikus. Így biztos vannak többen, akiknek Jennie nem szimpatikus.


Neked a többiek szimpatikusak? Csak Jennie nem?

Ki a kedvenced?

2019. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3

Rosé és Jisoo a kedvencem. Lisa is szimpatikus. Egyedül Jennie az aki más mint a többi, nem jó értelemben (számomra).

2019. okt. 30. 00:44
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Tehát van pozitív oldala is :)
2019. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát néha tényleg savanyú pofat vág mindenhez meg nem csinálja rendesen a táncot plusz elég nagyképű, viszont tehetséges. Valóban nekem is szimpatikusabb a többi tag amúgy
2019. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
77%
Én is ilyennek hittem először, de állítólag valószínűleg depressziós...
2019. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok, a sok ügyes kis pszichológus palántának akik 3 videóból akarják megállapítani, hogy Jennie (vagy akármelyik idol) "bunkó, nagyképű, lusta, gonosz...) gondolom ezek az emberek abszolút a dolgok mögé látnak, ott vannak Jennievel a 0-24. Lehet YG minden nap megerőszakolta. Ez lehet abszurdnak tűnik, de azok után már amik történtek kpop iparon belül, ki tudja?


És mielőtt valaki elkezdené hogy jajj csak egy elfogult blink vagyok, nem, nem vagyok blink és nem is szeretem túlzottan a blackpinket.


De azért ez, hogy a legtöbben tényleg csak azért kezdik utálni Jenniet mert mások is utálják, illetve még a "jobbak" is három-négy "Jennie is lazy" videó megnézése után olyan okosnak képzelik magukat, hogy simán dobálóznak ilyen egyébként elég durva szavakkal, hogy "ribi, flegma, nagyképú stb...


Én pl egészen más miatt nem kedvelem a blacklinket, de tényleg ez az a dolog ami az egész kpop iparban a legsunyibb dolog...a látszat...


Mert elvileg azok akik ismerik Jenniet azt mondják, hogy egy nagyon érzékeny szeretni való ember.

2019. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Na, nekem meg pont Jennie a kedvencem :) ne bántsátok kérlek.
2019. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Kedves nyolcas válaszoló. Te ott vagy a mindennapjaiba? Te sem tudhatod mi van a kamerák mögött és mi is (tökre nyilvánvalóan) a munkájához való hozzáállásáról tudunk beszélni, ami nem mindig pozitív. Itt meg aztán senki se mondta hogy pár videó megnézése után ítelte meg a lányt. Ő maga vállalta hogy idol lesz, igen elég csúnya ügyek folynak a háttérbe de a szórakoztatóipar ezzel jár. Nem is azzal van a baj hogy nem táncol rendesen, hanem hogy halálra unott fejjel csinált végig olyan fellépést amire mások több százezer forintos jegyet vettek csak azért hogy lássák a kedves YG hercegnőt és társait. Persze azóta már változott a helyzet, ez a scandal már rég lement.
2019. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!