Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen a...

Mennyire egészségtelen a poloska, illetve melyikről lehet tudni, hogy nem büdös anélkül, hogy bántanánk?

Figyelt kérdés

Sokszor volt, hogy megkívántam a poloskát, mint eledel,de három dolog visszatart!


1.

Nem tudom, hogy ehetőek-e? Nem ereszt-e belém valami mérgező cuccot, vagy nem bocsájt-e ki olyan savakat amik esetleg károsítanák az egészségemet.. Értitek bármi ami egészségtelen. Kérlek írjátok meg!


2.

Sajnálom kicsit az állatot, de ha mondjuk amúgy is szétakarnák trancsírozni cipővel, vagy meg akarnák fullasztani a wc-ben akkor inkább ez a halál váron reá.


3.

Nem akarom, hogy kimoshatatlanul büdös legyen a szájüregem ezért kérdezem, hogy melyikről lehet megállapítani, (biztosan) hogy nem büdös. Természetesen tudom, egy módját, de az előző pontban kifejtettem, hogy nem szeretném bántani.


Kérem csak úgy írjatok válaszokat, ha biztosak vagytok benne... nem akarok emiatt kórházba menni.....


Köszönöm!



2019. márc. 9. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Ne egyél poloskát, valószínűleg büdös, vagy mérgező!

Kostold meg a liszt kukacot. Tele van fehérjével.

2019. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1!

Biztos vagy benne, hogy mindegyik vagy büdös vagy mérgező?

A liszt kukac, hogy néz ki? Te ettél már olyat?

2019. márc. 11. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!