Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha most este nyitott ablaknál...

Ha most este nyitott ablaknál száradt meg a hajam akkor beteg lehetek?

Figyelt kérdés

Anyu az előbb jött be a szobámbahogy nem e csukjuk már be az ablakot. Ekkor ijedten fogta meg a hajamat hogy nekem vizes volt eddig és azt mondta mostmár biztos hogy megfáztam.

Ez igaz? Ha nyitott ablaknál száradt a hajam akkor beteg lehetek?

Talán még nem is jönne rosszul


De okoskodásokat nem kérek!!!

Ha ezek az emberek tudni akarják ez a történet hosszabb mint ők gondolnák!!!


A többiektől előre is köszönök mindent!



2019. nov. 3. 18:55
 1/4 Vpx27 ***** válasza:
Én valami olyasmit hallottam csak, hogy megfázik a hajhagymád, meg kihullik a hajad... Bár ez nem tudom mennyire igaz :/
2019. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A megfázást nem a hideg csinálja, hanem valamilyen vírus. Különben akkor mindenki beteg lenne télen, csak attól, hogy hideg van. A legyengült immunrendszert viszont nagyobb eséllyel betegítik meg a kórokozók, és a vírusszezon főleg télen van, ez a kapcsolat. Sokan emiatt azt hiszik, hogy hideg = betegség. Nem attól leszel beteg, hogy vizes hajjal ülsz (direkt) a nyitott ablakban, felesleges ezzel próbálkozni. Más kellemetlen hatásai viszont lehetnek.


(okosan beburkoltad a kérdést egy álnaiv csodálkozásba, miközben vizes hajjal novemberben nyitott ablaknál csak az ül, aki azt hiszi hogy majd reggelre beteg lesz és nem kell dolgozatot írni holnap)

2019. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es megválaszolta. Nem fogsz megfázni, se kihullani nem fog a hajad, max töredezett lesz. Szóval csak magaddal tolsz ki, de megbetegedni nem fogsz.
2019. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Maximum a fejbőröd fázott meg és korpás lesz a hajad
2019. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!