Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a jelenség a gyakorikérd...

Mi ez a jelenség a gyakorikérdéseken hogy az 1. válaszoló adja a leghaszontalanabb, toxic választ?

Figyelt kérdés
A legtöbb esetben egy indokolatlan visszakérdezés vagy a kérdés kritizálása esetleg egy nyelvtani hiba szemrehányása.
2019. nov. 12. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Véleményem szerint ez nem mindig van így. Sokszor vagyok első válaszoló, és nem mondanám, hogy az első válaszom a kioktatás lenne.

Bár találkoztam hasonlóval, én nem mondanám általánosnak.

2019. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Elvétve találkozom csak ilyennel, ergo gyanítom, téves az alapfeltevésed.
2019. nov. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Akik unalomból gyakoriznak, és/vagy troll tinik, azok nem a hasznos válaszadáson tipródnak. Meglát egy új kérdést, nosza gyorsan odafosik valami baromságot.
2019. nov. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a "toxic" egy populista marhaság. A közbeszédhez hozzá tartoznak az emberi reakciók amiből sokféle van... Mintha ez nem lenne világos a sok agyalágyultnak...
2019. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 nyilván ezt a kérdést elkerülik azok akik magukra ismernek.
2019. nov. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!