Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyógypedagógia/tanár állásokná...

Gyógypedagógia/tanár állásoknál tolerálják a tetoválást?

Figyelt kérdés
Bár még van egy évem az egyetemig , de nagyon szeretnék tetoválást nem nagyot és csak egy visszafogott motívum lenne . Ez gondot jelenthet a fenti említett munkahelyeken ?

2019. nov. 18. 19:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. De lehetőleg ne nagyon látható helyre (Ne a nyakadba vagy arcodba) Hanem inkább a lábadra bokádra testedre talán a karodra. De mindenképp kérdezd meg.
2019. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia,

nekem.volt ilyen tanárom általánosban, és imádtam, a karjai tele voltak mindenféle színes tetoválással, gyűrűket is rengeteget hordott, de ha jól tanítasz, nem fogják meghatározni, hogy hogy nézz ki

Amit te írsz, hogy egy visszafogott motívum szerintem bőven belefér.

Szióka

2019. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok munkahelyen és munkakörben nem előny a tetoválás (egyik fiatal rokonom jó pozíciókat emiatt nem kapott meg, a tudásával meg voltak elégedve, de tetoválás miatt nem vették fel). Erre főként olyan munkahelyen háklisak, ahol "emberekkel, gyerekekkel kell foglalkozni" fő műsoridőben. Én azt ajánlom, hogy mindenképp jól gondold át, és olyan helyre varrasa, ahol pl. a ruha eltakarja munka közben (lapocka, csípő, boka, comb környéke. Az alkar, ujjak, nyak környéke, dekoltázs nem ajánlott, mert az kivillanhat....). Sajnos még nem elég elfogadó társadalmunk :( Pedig egy ízléses tetoválás sokkal jobban néz ki, mint egy olcsó bizsu ékszer.
2019. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Nem lenne látható helyen a felkarom belső felére szeretném
2019. nov. 19. 17:06
 5/7 anonim válasza:
100%
akkora a hiány, hogy nem foglalkozik ezzel a kutya se.
2019. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Senki nem foglalkozik vele. Gyógypedagógus vagyok, a karomon van egy tetoválás, meg a bordáimon több (ezek nyilván nem látszanak). De több kollégámnak vannak nagy motívumok jól látható testrészeken. Senkit nem ért ezért hátrány.
2019. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2020. jan. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!