Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Czibók Laszlot miert utaljak?

Czibók Laszlot miert utaljak?

Figyelt kérdés
Régen sokan szerették, viszont most azt vettem eszre hogy mindenki szidja. Miert?

2019. nov. 21. 02:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eközben egy eldugott kocsma mélyén belódul a német szakkör:


- Tuod haer, Czibók Lacit csak Perfektben lehet már emlegetni.

- Mian?

- Hát g3czibók.

2019. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért utálják,mert trash!

Miben nyilvánul ez meg?

1.Folyton ellentmond magának.

2.Nem tud beszélni pl:ő nem fizet,hanem füzet,zöldborsmársás,folyamatosan botlik a nyelve

3.Kifogyott a témából.

4.Előkerültek régi képek róla amik az egész imidzsét lerombolták(állítása szerint ő mindig egy tökéletes testű ember volt,szidta a kövéreket meg a véznákat,erre kiderült,hogy fiatalon 50 kilós volt tíz éve meg 153kg volt és konkrétan gurult a pali...)

4.Komikus megjelenés és előadásmód:A rákvörös kamionkerék méretű,véreres fej,a duda orr,a női méretű mellek,a jobbkezes laza karóra,a karját beborító gagyi elmosódott rossz börtöntetkó,az egyhuzamban egyhétig hordott korához nem illő öltözék,a háttérben hugyozó gyerek,kukázó hajléktalan és visító artúr cica,a pocsék hangminőség,nyelvbotlások stb...

5.Pofátlan reklámozás:Szinte a képünkbe tolja a füzetett promóciót és a multkor egy ribirendelő oldalt is sikerült bereklámoznia,de a kivénhedt 90-es évekbeli maffiózó pankrációjának promózása se tett jót,meg a szálloda reklám...



Igazából rengeteg indok lenne még,de szerintem ennyi elég volt,hogy megértsd miért utálják...

2019. dec. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

#10 vagyok.


Azt elfelejtettem leírni, hogy engem még borzasztóan irritál, hogy C.L. mennyire hülyének néz mindenkit.


-gyakorlatilag csak túlárazott, xar helyen lévő hoteleket reklámozott eddig, amire azt mondta, a belvárosban van, az sem ott volt

-amikor a teraszról látszott, hogy rohadt sok autó megy arra, akkor meg akarta magyarázni, hogy "nem zavaró a zaj"

-a visegrádi hotel "naon-naon" megéri a 96ezret, hiszen még ingyen bort is adtak!


azt hiszi, hogy bármit kimagyaráz, és elfelejtik az emberek, mit mondott korábban:


-egyszer arról beszélt, sosem venne fel rózsaszín pólót. érdemes visszanézni a korábbi videóit, rózsaszín pólóban és trikóban is magyarázott

-szidta az instát, közben kiderült, h neki is van, utána azzal jött, hogy ő normális képeket tölt fel: hát én semmilyen különbséget nem látok az ő és egy random csücsörítő tinilány képei között


+

évek alatt semmit nem fejlődött a csatornája hang- és képminősége.

nézek biciklis videókat, és még a 15-16 éves MTB-s srácok videói is óriási fejlődésen mennek át pár év alatt.

Czibóknak meg pár hete volt olyan videója,amiben az első 2 percben szemből sütött a nap.


egyszerűen olyan szintű igénytelenség árad abból az emberből, hogy hihetetlen.

2019. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!