Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Czibók Laszlot miert utaljak?

Czibók Laszlot miert utaljak?

Figyelt kérdés
Régen sokan szerették, viszont most azt vettem eszre hogy mindenki szidja. Miert?

2019. nov. 21. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy okoskodó nyomorék aki szekunder szégyenérzetet ébreszt az emberben.
2019. nov. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Én is kedveltem régen, szerintem ott szúrta el, hogy elkezdett média hírekkel foglalkozni és elég sűrűn csak ilyenekkel foglalkozott. Őszintén megmondva nagyon nem érdekel ez a téma, hogy melyik bohóc mit csinál és így nem is nézem a videóit.
2019. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehat attol miert kell csufolni?
2019. nov. 21. 11:09
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, hogy mivel szokták csúfolni mert egyáltalán nem követem már.


Azt viszont én se szoktam érteni ha valami nem tetszik akkor minek kell vele foglalkozni.

2019. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Egyszerűen csak irigyek rá az emberek. Letett valamit az asztalra már testépítésből, 50 évesen is fizikailag elég keményül néz ki, volt BMW-je, most egy drága Volvo-val jár, van egy szép felújított családi háza, cuki macskája, és egy csinos fitt párja. Szerepelt egy népszerű TV sorozatban anno, innen van olyan nagy hírneve, szóval anyagilag se ár rosszul.
2019. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát persze. Ha valaki kritizál valakit, az minden bizonnyal irigy. Igazi libsi gondolkodás.
2019. nov. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Az 5. Hozzászóló nem is tévedhetne nagyobbat, a leggagyibb replika, az “irigység” két részben reagálok a kommnetjére.

1. A mire kéne irigynek lenni. Igaz, hogy volt egy E60-as kettő generációval ezelőtti BMWje, de azt is használtan vette, meg nem szervizeltette, ő öntögette bele az olajat, akkor sem vitte szervizbe, amikor már okádta a kormot-ő mondta. Aztán eladta, mert túl sokba került volna a javítás, ezért vett egy százakárhányezer kmes Suzuki Vitarát.A mostani kocsija egy előző generációs műanyagkormányos zörgő napellenzős xc60 volvo, amit már vontatni kellett. 35 m2es Tatabányai panellakásban él, ami egyszobás volt, gipszkartonfallal lett háló kialakítva, a munkások átverték, gány munkával 1 év alatt csőtörése lett. A barátnője tipikus macskás lady, mellesleg nem éppen túl nőies, és most enyhén fogalmaztam. Artúr az egyetlen “irigyelni” való, a macskája.

2019. nov. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
2. Rész: egész életében semmit nemért el, 52 évesen gyerek mellett halmozta fel a fentebb lévőket, amit nagyjából bárki össze tudna kaparni, ha egészéletében senkiért nem felelne. Az Éjjel Nappal Budapest címűszennyműsorbna szerepelt , ami által a 14 év alatti korosztály butábbik fele megismerte őt. Emellett egész életében kidobóskodott, volt hogy részegen több embert megvert, szomszéd házban lévő tizenéves gyerekhez átment stb... minden társadalmi csoportot fikáz, minden videója gyakorlatilag arról szól, kidobós kamu sztorikbol több mint 30, tegnap megint a gyerekeket/gyerekeseket fikázza. Akiket eddig szekált: bolti eladók, pizzarutárok, pincérek, ápolók, orvosok, személyi edzők, túlsúlyosak, vékonyak, rossz fogúak, neki nem tetsző hajúak(holott kopasz golyófeje van, régebben meg bundeszliga haja volt) bmwsek, tűzijátékozókstb.Saját barátnőjét és az őt sminkelő nőt is szénnéalázta, és kitette a videót,mert ezt is felvette, természetesen kommentek kikapcsolva... Önmagának is sokszor ellentmond, fosportálnak nevezte az instagramot, aztán azóta felrakott 700!! Képet, olyanokat, mint amikyeneket tinicsajok szoktak pl. a vízben térdelve pózolós, meg csücsörítös képet. Emellett állandóan azt hazudja, hogy nem érdeklik a kommentek, havonta amikor besértődik, akkor kikapcsolja, akkor meglejjebb megy a nézettség majd visszakapcsolja inkább, és megcsinálja a 10. Videót arról, hogy őt menyire nem érdeklik a kommentek(akkor miért csinálja ezt?!)Stbstb
2019. nov. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
78%

Bocsi a hibákért mobilról vagyok.

-nem gyerek mellett, hanem gyerek nélkül, rosszul írtam

Na meg kifelejtettem, hogy személyi edző egy Tatabányai konditeremben

Egyébként videós “karrierje” kezdetén sokszor mondta, hogy ő diplomás...hát igen, elvégezte ha jól emlékszem a NYMEn a művelődésszervező büfészakot. Nagyjából ennyi, de órákig lehetne róla “mesélni”

2019. nov. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Az előző válaszoló nagyjából mindent leírt, ezért csak kiegészítem:


Szerintem nem igazán utálják (illetve a trollok közül nagyon kevesen), egyszerűen az ilyen öniróniára képtelen, akik túl komolyan veszik magukat, mémmé válhatnak könnyen, Czibókból is az lett.


Hogy miért ábrándultak ki belőle?


Például azért, mert olyan témákban próbál okoskodni, amikről halvány fogalma sincs, azt hiszi, élettapasztalatból bármilyen témát meg lehet oldani, pedig rengeteg téma némi tájékozódást igényelne, és jóval bonyolultabb annál, hogy munka után kocsinkban bölcselkedjünk róla.


Aztán nagyon lekezelően beszél különböző csoportokról. Biciklisként köszönöm, hogy a biciklivel munkába járó embereket izzadt, büdös tudatlan barmoknak állította be, akiknek annyi esze van, hogy szmogos városban biciklizve ártanak az egészségüknek (miközben a legtöbb kutatás pont az ellenkezőjét állítja, de gyanítom, gőze nincs témáról).

A fiatalok szidása baromi unalmas már, de az is szánalmas, hogy lenéz mindenkit, aki nincs kigyúrva, elhiszem, hogy ő egyedül ezt tudja "felmutatni", és kávzi ebből is elég félig-meddig, de a legtöbb emberek más munkája és különböző hobbijai is vannak.


Mások frizurájának, öltözködésének a fikázása meg röhejes egy olyan embertől, aki ennyire igénytelenül öltözködik és a tetoválásait vmi fakezű sufnitetoválónál csináltatta, ugyanis egy komoly tetováló sztem szétröhögi magát a tetkói minőségén.



és végül a hitelesség: a kidobós sztorikból ki tudja, mi igaz, viszont amit a szponzorokkal leművelt, az sem volt semmi:

1, nem lesznek szponzoraim 2, hoppá vannak szponzoraim, de csak olyanok, amik illeszkednek a csatorna profiljába 3, sugar daddys oldal b@rmoknak,oh pardon társkereső oldal, ahol 50E-rét lehet másoknak írni


a kommentek állítólag nem érdeklik, mégis mindig tudja, mit írnak a kommentelők, le is tiltotta 1x a kommentelést, és vagy 10 videóban szólt be a kommentelőknek


na szóval...Czibók videóit az elején kedveltem, tökéletes háttérzaj volt, aztán elkezdte túl komolyan venni magát.

Ha hetente felrakna 1 videót mondjuk a gyúrásról vagy arról, h mi történt vele NORMÁLIS HANG- ÉS KÉPMINŐSÉGBEN), még nézném ma is, de amit ma művel, az már a trash legalja.

2019. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!