Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hogy gazdagodott meg?

Ki hogy gazdagodott meg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kemény és hosszú munkával.
2019. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az 5 ös lottón telitalálattal.
2019. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Miniszter lett az iskolai padtársamból.
2019. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezeket higyjem is el?
2019. nov. 21. 12:25
 5/14 Blade Bone ***** válasza:
Van aki jó gyorsan, napokba volt bankrablás :D egyébként itt a környéken ismerek állatorvost, szobrászt, de a leggazdagabb kutyatenyésztőként kezdte, és ilyenből van több is... Mellékesnek is szuperjó ötlet, pár százezret viszonylag rövid időn belül meg lehet sokszorozni.
2019. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

""Ezeket higyjem is el?""

Gondoltad le is írják??

Az 5 lottó miért nem hihető?? Mindenki előtt nyitva van a bejárati ajtó. Neked is ajánlom...

2019. nov. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Franc várjon öt számra egész életében, inkább megélni szeretem az eseményeket, ezért rakom fel a fizetésemet izgalmas sakkjátszmákra, az olim pián.
2019. nov. 22. 06:55
 8/14 A kérdező kommentje:

"Mindenki előtt nyitva van a bejárati ajtó."


Mi atyánk ki vagy a mennyekbe' mondd csak melyik ajtón menjek be?

Önnek a Mennyország Tourist

A legjobb szolgáltatást nyújtja...

2019. nov. 22. 07:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a gyors és azonnali meggazdagodásban. Létezik ilyen, de nagyobb eséllyel üt el az autó. Valójában a lassú építkezés a siker kulcsa. Egy Warren Buffet idézet jut az eszembe erről.


"Mindig is tudtam, hogy gazdag leszek. Egy pillanatig sem kételkedtem benne. Hogy honnan tudtam? Mert mindig kevesebbet költöttem, mint amennyit megkerestem."


A különbözetet viszont okosan kell felhasználni. Én hiszek abban, hogy állandóan olvasni és tájékozódni kell, ha érdekelnek a befektetések. Valós és megbízható forrásokból. Képezni magunkat, tervet készíteni és ha jön a lehetőség lecsapni rá.

2019. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te mivel képzed magad?
2019. nov. 22. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!