Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te szoktál kamionosoknak...

Te szoktál kamionosoknak integetni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, miért is tenném?
2019. nov. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Senkinek nem szoktam integetni, még ismerőseimnek sem. Mi a fenének integessek járművezetőknek?
2019. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy újjal szoktam tisztelegni, mivel nem tudnak rendesen előzni és leszorítják a másikat.
2019. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
(vannak kivételek, de ha magadra vetted, akkor annak oka van)
2019. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, amikor a rámpára állnak, integetek, hogy gyere még, gyere még, bammeg, még van két méter. Katasztrofális, hogy némelyik mennyire életképtelen.
2019. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
azért nem tolat rá egyből te agyhalott mert sokszor magasabban vagy alacsonyabban van a rámpa a megszokottnál a konténeresek miatt, és ha így ha egyből rátol elég könnyen betörheti a lámpabúráit, vagy betöri a rámpaajtót. Volt már ilyen. Csak az ilyen laikus böszme gyökerek lepődnek meg az ilyenen, pedig csak elővigyázatosság. Odatolatok elé, kiszállok megnézem rendesen odaütközik-e a gumi, és aztán tolok rá tövig. Aztán meg 5-10 centit előregurulok, mert ha megemelem a pótot hozzá fog érni a gumi, vagy alapból hozzáér, és ahogy a targoncás fel-le rohangál rajta leszakadhat a gumitompító.
2019. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
És gondolom előtte a rámpára rákanyarodás is csak a gyakorlás kedvéért tart 20 percig... :D
2019. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ülj be egyszer, és próbáld ki milyen. Aztán meglátod hogy nem olyan egyszerű. Nekem kezdő koromba 40 percig tartott egyszer. Na és? Mikor másodszorra mentem oda már csak 10 perc, aztán meg már néha elsőre is ment. Senki nem kormánnyal a seggében születik. Sőt, a mai napig nem érzem a távolságot ha tolatok, parkolóba ha tolatni kell és mögöttem van valami inkább 20x kiszállok és megnézem mennyi van még.
2019. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
Ha intenek akkor vissza szoktam inteni,ha már nagyon unatkozom az úton akkor össze vissza integetni szoktam csak úgy :-D
2019. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!