Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek

A kérdés

Az autista gyerek babakorban megtanul tapsolni, integetni később mutogatni?

nov. 18. 10:35  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
igen.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/26Időpont nov. 18. 11:31 Privát üzenet

Nem mindegyik. Az enyém aoha nem csinálta egyiket sem.

Autista.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/26Időpont nov. 18. 13:39 Privát üzenet
Az enyém is integetett,tapsolt,mutogatott.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/26Időpont nov. 18. 15:09 Privát üzenet
Akiknek megtanukta ezeket mikor?Milyen idős korban?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/26Időpont nov. 18. 17:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nalunk unokanővéremnek van egy kisfia. Ő most 9 hónapos vagy picit több. Tapsolni 8 hónaposan tanult meg. Azt azóta is szivesen csinálja, legalábbis amikor látom. Integetni is szokott néha, de azt van mikor keveri a tapsolással. Utóbbit csak mostanság láttam tőle, illetve hallottam hogy mondják neki, ő pedig próbálkozik, ha olyan kedve van. Mutogatni még nem láttam. Szerintem az még korai is, persze ki tudja. Más baba nem nagyon van a környezetemben.

# 5/26Időpont nov. 18. 17:46 Privát üzenet
Ez alapján amit leirtál miért gondolnád autistának?

# 6/26Időpont nov. 18. 18:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem azért kérdeztem mert annak gondolom. Szerintem tök cuki, bár ha nem lenne az is nagyon pici korban van bármilyen diagnózishoz is amire természtesen semmi szükség. Unokatesóm fobiája a dolog, csak kiváncsi voltam, hogy van-e alapja azok után hogy szerintem nagyon ügyes a maga korában. A mutogatást már nagyon várja, bar ugye azt még nem csinálja.

# 7/26Időpont nov. 18. 18:23 Privát üzenet

Értem,sajnos nekem is fóbiám ez.Csak nekem mar másféléves,de nagyon kevés dologra és ritkán mutogat.Tapsolni tud,integetni is,de ritkan szokott.

Több más tünet miatt félek.

Mutogatni különben 1 évesen kell a státusz szerint.

# 8/26Időpont nov. 18. 18:38 Privát üzenet
Nagyjából a kortársaival egy időben csinálta ezeket is, nem emlékszem már pontosan. Egyébként 2 éves kora után jöttek az auti vonások.Ha én mernék második gyereket vállalni, kb 3-4 éves korára tudnék megnyugodni,az elsővel való tapasztalataim miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/26Időpont nov. 18. 19:09 Privát üzenet

Kedves utolsó!

Mik voltak az auti vonasok?

# 10/26Időpont nov. 18. 20:10 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hiperaktiv, ADHD-s gyerek ha amúgy is úgy érzi a világot hogy túl impulzív - jótékony hatással van rá a mindennapos sport, egyéb elfoglaltságok?
Ha egy autista gyerek hisztizik, és kihívja a szomszéd a rendőröket, akkor mi történik?
Mi a legjobb nevelési módszer arra, hogy a gyerek ne hisztizzen a bevásárlóközpontokban?
Miért nem mondta senki, hogy ilyen nehéz a gyereknevelés? Úgy érzem nem bírom.
Azt kérdeznéém, hogy a hiperaktivitás tünetei már babakorban is jelentkeznek? Ha igen, miben? 1 éves kor alatt is?
Mi a véleményetek azokról az anyukákról, akik már babakorban eldöntik, hogy mit fog csinálni (sport, zene, művészet) a gyerek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Problémás gyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!