Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen címet adjak a könyvsoro...

Milyen címet adjak a könyvsorozatomnak?

Figyelt kérdés
Igazából kicsit olyan lenne, mintha 'összegyúrnám' a Harry Pottert ès a Marvel filmeket. 6-8 szereplõvel indítanék. Legalább 5-6 része biztos lenne. A fõszereplõ egy 9-10 èves kislány lenne, akinek természetesen még élnek a szülei, és van egy szuperképessége, ami miatt a szülei azt szeretnék, hogy csatlakozzon egy (még nem tudom milyen nevû csapathoz, akik védik a világot). Angol nyelven írnám, szóval egy ütõs angol cím kellene neki. Az ötleteket elõre is köszönöm. :)

2019. nov. 24. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, érthetõen írtam-e le, csak nem akartam 100 sort írni, de amùgy már megfogalmazódott a fejemben nagyjából a sztori, szóval nyugodtan kérdezhettek, ha az segít cím-ötleteket adni. <3
2019. nov. 24. 12:13
 2/4 anonim válasza:
Egy lány szupererővel (csak angolul!)
2019. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács: a cím a legutolsó dolog, amit ki kell találnod. Előbb írd meg a sztorit, *utána* jöhet a cím. Ha először a címet találod ki, nagy eséllyel a kész sztorira már nem fog olyan jól illeni, mint eredetileg gondoltad.
2019. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Harry Potterman és a Véletlenül Sem Marvel Hősök megmentik az egész Világmindenséget


Ez szerintem kiváló cím lenne - bár félek, túlságosan is jó lenne egy olyan könyvhöz, aminek a szerzője MÉG A SAJÁT KÖNYVÉNEK CÍMÉT IS MÁSOKKAL TALÁLTATJA KI.

2019. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!