Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem akar elengedni?

Mért nem akar elengedni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és versenyszerűen úszom! Minidig segítek otthon a szüleimnek sosem voltam egy bulizós típus "jó kislány" voltam! Holnap a többiek elmennének a városba sétálgatni és 9 körül indulnánk ! 4-en mennénk lányok! És nem akarnak anyuék elengedni! Jó tudom hogy izgulnak miattam de egyszer basszus télleg elengedhetnének! És még azt is mondták a többiek hogy aludjak ott az egyiknél! De anyu még arról is hallani sem akar!! Mivel győzzem meg? Segítsetek mert nagyon el szeretnék menni!
2010. júl. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
kerd meg szepen hogy szeretnel elmenni es ott aludni add meg a baratnod mamajanak a szamat anyukadnak hogy fel tudja hivni ha ketelkedik benned,esetleg ha jo fej a barinod mamaja akkor kerd meg hivja fel a mamadat es kereztessen el o,akkor lehet ha megenyhul es elenged:)nyomaszto hogy nem mehetsz de azert felt mert szeret:)
2010. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem sem engednek, igaz csak 14 vagyok, de akkor is 9-1/2 10-re max. mindig otthon kell lennem... Pedig barátnőimet engedik.

Sajnos nem tudok segíteni, de együtt érzek. :)

2010. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagy cink hogy nem akarnak elengedni de azéert egy "sétálgatást" kilehet hagyni nem? majd akkor fogsz sírni ha a legjobb buliba nem engednek el :D
2010. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sétálgatást azért rtam ".." macskakörömbe mert más is lett volna ne gondoljatok nyaon durva dolgokra ;) de azért köszi!a válaszokat
2010. júl. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!