Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hiànyzik az előző...

Nagyon hiànyzik az előző osztályom, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A lényeg az az, hogy 6-ban átmentem gimiben, mert a szüleim ezt szerették volna. Én nagyon imádtam az előző osztályomat, többen voltak közülük olyanok, akik már egészen ovi óta csoport/osztálytársaim voltak! Velük nőttem fel. Amikor a szüleim mondták, hogy örülnének neki, ha átmennék egy színvonalasabb suliba, lehangolódtam, de nem foglalkoztam vele, csak azzal, hogy kiélvezzem a még előző sulimban töltött időt! Nagyon jó osztályom van jelenleg is, de fáj, ha látom az osztálykèpeket az előző osztályomtól és fáj, hogy egy pillantásra kiléptek az életemből.. vagy én az övékből.. lehet, hogy nem nagy dolog, de azért remélem, tudtok majd valamit segíteni!😅

2019. dec. 6. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz velük iskola után!
2019. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!