Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A könyvtár elfogad másoktól a...

A könyvtár elfogad másoktól a feleslegessé vált könyveit?

Figyelt kérdés

Sok jó állapotban levő felesleges könyveim vannak és ezeket nem sikerült eladnom a Jófogáson vagy a moly.hu-n. Az antikvárium meg a mozgókönyvesek nem fogadják el, még ingyen sem. Azt mondják, nincs hely.


A könyvtár elfogadja? Ha nem, mit tudnék tenni a könyveimmel? Én nem vagyok az a fajta, aki kidobja a könyveket a szelektív hulladékba. De már unom, hogy évek óta sok helyet foglalnak el.



2019. dec. 15. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Az antikvár bevesz könyveket, de csak aránylag jó állapotban lévöket, és csak olyanokat, amiknek valami irodalmi vagy tudományos értéke van, a filléres ponyvafüzeteket meg hasonlókat nem.

De megkérdezheted a könyvtárakat is, elvi akadálya nincs.

2019. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fészbúkon vannak könyves csoportok, ajánld fel ingyen elvihetően.
2019. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Megpróbálok az antikváriumoknál meg a facebook-on is
2019. dec. 15. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt próbáld meg - én sokszor vettem már tölük könyveket, és különbözö levélváltások során szóba jött, hogy vesznek is könyveket:

[link]

2019. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ingyen a Jòfogáson vagy a Vaterán is elviszik szerintem.

Nálunk a könyvtárban állandóan lehet vásárolni ilyen adományozott könyveket, 100 Ft 3 db. Csak azért kérnek értük pénzt, hogy ne tüzelni hordják a dakoták.

2019. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!