Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mihez kezdene 5m forinttal?

Ki mihez kezdene 5m forinttal?

Figyelt kérdés
Van 5millió forintom ,de munkám nincs.Ki mihez kezdene?Jól kereső munkahelyem volt de besokaltam.Viszont hasonló keresettel nem igazán fogok találni másik melót(évi 7-8millió).Gondoltam hogy veszek egy furgont de nem tudom hogy lenne-e rá megfelelő mennyiségű fuvar.Vetni szetetek azért gondoltam erre.Vagy bedolgozás egy futárszolgálathoz.Szeretnék havi 400ezret kihozni ....de nem tudom mihez kezdjek.
2019. dec. 15. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress valami rendes melót, lehet mire találsz addig megélhetésre el is fog menni az a pénz. Befektetésre kevés.
2019. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tartalékolnám . Se vallalkozásra se szolgáltatqsra nem elég . Venn3l egy furgont aztán ki tudja tudnál e profitalni , vagy javitgatni kell meg .... Family frost folyton keres sofőröket privátba .
2019. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt gondolom mint,csak hátra valaku mind valami jó ötletet.Bár mondta a volt f.asszony ha kipihentnek érzem magam s helyre jöttem vissza mehetek ha szükség van emberre.Hozzáteszem egész évben szükség lett volna emberre,csak mi a garancia hogy május közepe fele is lesz.Addug regenerálódni szeretnék.
2019. dec. 15. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi oka volt, hogy belefáradtál. Hidd el, a vezetésbe is belehet sokallni. Nem a magad ura vagy ott sem.

( Akkor sem, ha magánfuvarozó vagy)

2019. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1.30-as kelés s délután 3-4órás hazaérés.De leginkább 13év ,már sok volt.
2019. dec. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!