Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj az, ha megbàmulom az...

Baj az, ha megbàmulom az elhaladó futók seggét, kérem szépen! :?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi értelme, főleg a végén az összefüggéstelen visszakérdezéssel?


Ha baj, akkor nem fogod csinálni? Úgyis fogod. Ha nem baj, akkor fog változni bármi a viselkedésedben? Nem. Tehát teljesen mindegy, hogy melyik választ kapod, az emberek pedig úgysem látnak a hátuk mögé, hogy ott mi történik.

Én mondjuk a dekoltázsokba is pofátlanul belebámulok, és felveszem a szemkontaktust is utána gond nélkül. Hiszen azért teszik ki a nők, hogy megnézzék őket.

2019. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy és milyen nemű, és milyen érzésekkel viseltetsz irántuk.
2019. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, mindenki megnézi - akkor baj ha nem kulturáltan teszed, hanem zavaróan stírölöd őket.
2019. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak ne az enyémet bámuld, mert orrba bszlak.:) 44/F
2019. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nehogy megtámadd őket 😂
2019. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolsz?

Mert én azért írtam ki így ezt a kérdést, mert azt hittem majd biztos törlik, de nem!

2019. dec. 22. 17:09
 7/8 george1113 ***** válasza:
Azért van az ember szeme hogy nézzen. Minden ember megbábul mindenkit titokban.
2019. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezért (is) kötök a derekamra egy felsőt.
2019. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!