Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok az anyák, apák, akik...

Azok az anyák, apák, akik öngyilkosok lesznek, hogy képesek a saját gyerekeiket is magukkal vinni?

Figyelt kérdés

Vagy aki lemészárolja a családját? Egyáltalán mi játszódhat le az agyukban? Sosem fogom megérteni!

Elborítja valami az agyukat? De mi? Mi az ami ilyen hatást vált ki belőlük,hogy a saját gyerekeiket,szeretteiket képesek megölni?


2008. nov. 18. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, de nem biztos, hogy a 33 éves nöröl beszélsz, aki beugrott a holt tiszába a párhonapos csecsemövel.

Hát nem tudom mi játszodik le bennük, hiszen ö hozta világra azért hogy szeresse, utána mi játszodik le benne hihetetlen agyrém, nem tudom, lehet lepontozni, mert nem tudom a választ, de a gyereket nagyon sajnálom, hogy ilyen anyja van, remélem jobb szülöket kap, anyuci meg pár évet, ennyit tudok csak mondani, örülök hogy a kicsi megmaradt, ha meg nem pont erre gondoltál akkor bocsi, de ez volt most aktuális.

2008. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,innen indult ki a dolog, de egyre több ilyesmi történik mostanában,egyre több családban van gyilkosság is.Vagy régen is lehetett csak nem kapott ekkora nyílvánosságot,nem tudom, de nagyon ijesztő.és sajnálatos.
2008. nov. 18. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már annyira kétségbe vannak esveés el vannak keseredve, hogy nem tudnak józanul gondolkodni és nem is tudják átgondolni mit cselekednek. Be vannak kattanva jön egy ötlet és hírtelen felindulásból cselekszenek. Lehet nincs igazam, de én erre gondolok. Erről szerintem egy pszichológus többet tudna mondani.
2008. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erről egy szociológus tudna többet mondani, nem pszihológus, de sajnos így van.

A reményvesztettség egy rettenetes dolog, és sajnos nem hiszem, hogy ez a közeljövőben jobb lesz!:((

2008. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a pszichológus foglalkozik a lelki dolgokkal és gondolom, ha valaki ilyet csinál és túléli (mert erre is volt nem olyan régn példa) akkor nem hiszem hogy egy szociológus ülne le az emberrel beszélgetni. Ő a társadalmi helyzettel nagyon is tisztában van, ezt aláírom, de az emberi lélek és gondolkodás az nem az ő asztala.
2008. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A reményvesztettség nem ok. Kimutatott tény, hogy háborús időben a legkevesebb az öngyilkosságok száma.


Valóban elborult, beteg elme az aki képes halálba vinni a saját gyerekét .

2008. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közelítsd meg más oldalról, hogyan tudná magára hagyni gyermekét? Szerintem ez a kérdés merül fel bennük és inkább magukkal viszik a halálba...
2008. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

elmezavar.


kattekop

2008. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Bizony,a kétségbeesés elferdíti az ítélőképességét,és nem akarja magára hagyni a gyereket,hogy anya nélkül nőljön fel.Ezzel akarja a kicsit megóvni a szenvedéstől.Az elferdült világában valójában jót akkar Neki!Borzasztó okok vezethetnek ide,és nem tudom,hogy mi a rendezett helyzetünkel ítélkezhetünk-e felette!
2008. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha annyi a számla,hogy nem tud már mit az asztalra tenni szerencsétlen,már felvett minden létező kölcsönt és a bankoktól naponta kap felszólító leveleket,vagy már az a veszély is fenyeget,hogy a körülményei miatt félő,hogy elveszti a gyerekeit,ráadásul lehet,hogy a párja is elvesztette a munkahelyét
2008. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!