Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az öngyilkosok lelke valóban...

Az öngyilkosok lelke valóban a Földön marad?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a lelke ittragad és nem nyer bebocsátást a menyországba, másvilágba. Merthogy az életet Isten adta és Ő veheti el és ez a bűntetés??? Ti erről mit tudtok?
2011. márc. 17. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bővebben? Lehet egyáltalán ezt valahogy bizonyítani? Vagy legalább logikusabbá tenni?
2011. márc. 17. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem igaz........miből gondolják ezt? Valaki meghalt, itt ragadt a lelke,és feléledt, és elmesélte?

Amugy hiszek a reinkarnációban meg az ilyenekben.......de szerintem pont erre a kérdésre nincs bizonyiték.Aki meg azt írja ,hogy igen, attól megkérdezném,hogy honnan veszi?

2011. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ez így van, annak nagyon örülök, mivel én öngyilkos szeretnék majd lenni öregebb koromban, és örülnék neki ha utána is itt maradhatna a lelkem. Én életem, akkor lesz vége és úgy, ahogy én úgy döntök.

De ha már büntetés, nem lenne reálisabb a pokolba küldeni az öngyilkosokat? Legalábbis, mi azon a büntetés, hogy itt marad a lelke? Mert egy lélek nem érezhet fájdalmat.. akkor meg?

2011. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azért büntetés ez, mert testközelből látja a rokonait meg a szeretteit és látja, ahogy a lekiismeretük örli őket meg az élet külömböző megpróbáltatásain keresztülnemnnek és nem tud segíteni Nekik úgy, mintha élne. Mert Ő gondolom ugyanúgy érez (nem fizikailag), mintha élne, ugyanúgy lát, hall stb. Meg nem tud enni, inni amit azért szerintem minden ember szeret. De lehet, hogy én gondolom nagyon hülyén, ezért kérdezlek titeket hátha Ti többet tudtok!
2011. márc. 17. 16:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én továbbra is azt mondom, itt akarok maradni. Engem aztán nem érdekelnének az ismerőseim, rokonaim, szerintem nem is követném figyelemmel az életüket. De persze ez attól függ, ha helyhez lenne kötve a lelkem (valahol olvastam, hogy a lélek nem mehet csak úgy akárhova), akkor nyilván itt kéne maradnom, de végülis itt is jó, ha viszont nem, akkor mennék mindenfelé. Legjobb dolog lenne a Földön maradni örökre. Enni-inni nem lehet, ez van, megszoknám.
2011. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bogee123 ***** válasza:
Most miért dobnánk el az életünket? Ha öngyilkos leszel, fájdalmat okozol a szeretteidnek, akik azt fogják hinni, hogy az ő hibájuk! Most tényleg ezt akarod? Jó, 11 éves vagyok, mégis tudok egypár dolgot az életről! 5 évesen felfogtam h elváltak a szüleim és apukám madnem öngyilkos lett, de visszatartotta a kér gyereke: én meg a testvérem! Na gondolkodjatok el ezen de azonnal!
2011. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Paraszt János válasza:
bemegy a bokolba!!XD
2011. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bogee123 ***** válasza:
Így van! megy oda szépeen oszt 200 évig sötétség vagy tovább is...én hiszek abban, hogy aki nem követett el nagyon súlyos hibákat a z életben, az 200 év múlva újjászületik úgy, hogy nem emlékszik semmire az előző életéből. Ti mit gondoltok erről? :)
2011. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
74%

Istenem!De nagy a sötétség!

Nem büntetésből ragadnak a lelkek a Földön, hanem mert köti őket az anyag. Testük ugyan akár már elporladt, a lelkük ragaszkodik ahhoz a helyhez, ahol megölték magukat- én így tudom. Az én lakásomban is volt kettő- a lányom látta, én csak érzékeltem. (A gyerekek 5-6 éves korig látják őket). Mástól is hallottam, hogy van a lakásában, és már megszokta. Az alkoholisták, és más szenvedélybetegek pedig azért nem távoznak, mert más embereken keresztül jutnak (megszállók) az alkoholhoz és droghoz. A gyerekekre is nagyon ártalmas, mert elszívják az energiájukat és a felnőtteket is megbetegítik.

2013. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!