Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy fiú terhes?

Hogyan lehet egy fiú terhes?

Figyelt kérdés
Wattpadon olvastam egy történetet, amiben a fiú terhes lett. Ez hogyan történhet meg? Ez csak kitaláció, vagy komolyan létezik ilyen?

2019. dec. 28. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy.

Volt párszor hír, hogy "Az első férfi, aki terhes", ja, csak épp nő volt, aki épp férfivá alakult. Attól még megvolt minden női szerve..vagyis, egy nő lett terhes.

2019. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊 tényleg meglepő lett volna😅
2019. dec. 28. 22:06
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy. A terhességhez minimálisan szükség lenne petesejtekre, amit csak egy női szervezet tud előállítani. Akinek pedig van petefészke, az nem férfi. Vagy legalábbis nem tisztán az. (Hermafroditáknál előfordulhat, de ő ugyebár nehezen tekinthető biológiailag férfinek.)

Vagy: magzatbeületeéssel. Nyilván ilyen nincs, nem végeznek ilyet, de elméletben talán lehetséges.

2019. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Bocs' de nem bírtam ki, többször visszalapoztam.

Ha valaki édesapjának a vezetékneve Terhes, egész életében terhes marad.

Ne haragudjon senki, te se, nem akartam trollkodni, de ezt nem bírtam ki.

Bocs

2019. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Aki nem ért hozzá, minek ír?

Mesterségesen megoldható, beültetéssel.

Szinte bármelyik szerv alkalmas méhen kívüli terhességre... egyik jobban, másik kevésbé, ez pl. a rendelkezésre álló helytől függ.

Max. 3 hónapig tudja hordani, és végig veszélyeztetett lesz.

Szülni azt nem tud.

Szoptatni megfelelő előkészítés után tud, csak kevés a tej.

2019. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
mivel magzatot a méhben szokás nevelni, az pedig csak nőkben található meg, így férfi nem lehet terhes. nyilván vannak hermafroditák (akiket ma interszexnek hívunk), de ők (amennyiben kamaszkor előtt nem lettek nemhelyreállító műtét alá vetve) sterilek. meg vannak transzneműek, de gyereket akkor is csak az a FTM (female to male, nőből férfivá alakuló) személy tud kihordani, akinek megvannak a szükséges női szervei. ettől ő még vallhatja magát férfinek, a személyiében is lehet az áll hogy férfi, de a női szervei segítségével hordja ki a gyereket.
2019. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Még egyszer: aki nem ért hozzá, az inkább 𝐧𝐞 írjon!

Nőknél is előfordul, hogy elvándorol a zigóta, és valamelyik másik szerven tapad meg.

Ilyenkor minden attól függ, hogy hogyan alakulnak a körülmények: pl. a petevezetékben nagyon veszélyes, mert szétrepesztheti, ami súlyos vérzést okoz.

De ha egy másik szerven tapad meg, az nem ennyire veszélyes.

A méh fala annyira nem különleges, egy másik szerv fala hasonlóan működik.

2019. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

#7 Aki nem ért hozzá ne írjon. Szerinted hogy esik teherbe egy férfi saját termelődésű petesejt nélkül? Te nagyon okos. A teherbe esés kifejezéssel indul a terhesség, nem beültetésbe eséssel...

Ennyi.

2019. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Minden tudásom szerint természetes úton nem.

Mi a címe történetnek? Linket esetleg tudsz küldeni?

2023. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A teherbe esés kifejezéssel indul a terhesség, nem beültetésbe eséssel..."

Ja, értem.

Akkor nem léteznek mesterségesen beültetett embriók.

Vagy az akkor nem terhesség, hanem... mi is?

A végén azért gyerek szokott születni (a nőknél).

2023. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!