Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rugjak ki a hámbol vegyek egy...

Rugjak ki a hámbol vegyek egy üveg bort?

Figyelt kérdés

Egész nap ezen gondolkodtam elvégre szilveszter van miért ne tehetném?

Najó az az igazság hogy gyógyszert szedek és emiatt nem ihatnék csak nagyon mértékkel, az orvosom is azt mondta hogy szilveszterkor engedett egy pohár pezsgő. De én többet akarok, olyan régen voltam már becsiccsentve, régen éreztem az alkoholt. Persze nem innám meg az egészet, csak érezni akarom azt az oldott állapotot, annyi elég is.


2019. dec. 31. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A bor szerintem sok savat csinál. Inkább igyál egy üveg búzasört. Annál több meg nem kell, mert csak kiszáradsz és rosszul leszel.
2019. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sört már unom, azt szoktam inni egyébként, de most valami újra vágynék, ezért gondoltam hogy bor
2019. dec. 31. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy pohárt szerintem ihatsz, de az üveg sok. Az egészséged fontosabb!
2019. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rúgjál be nyugodtan, szilveszter van.. csak ne hányásig idd magad. Ha bor akkor 2/3ad üveg is elég szerintem, vagy ugyanennyi pezsgő. Én inkább most a pezsgőt javaslom. Buék!
2019. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ne keverd, csak egy félét igyál.
2019. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a szívritmusodra, stb. szedsz gyógyszert, hát ne nagyon igyál, pláne egy pohárnál több bort. Vegyél egy alacsony csersavas fehér bort, de minőségit, úgy értem, pincéből tőkebort.

Lassan kortyolgasd, akkor lassan és tökéletesebben szívódik fel, az ízvilága is fenséges. Ha a lábad zsibbad el akkor minőségi házi bort iszol.

Érezd jól magad!

Boldog új esztendőt! Vigyázz az egészségedre!


Már-ki

2019. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!